Netflix Rumence hizmet vermeye de başladı

Netflix Rumence hizmet vermeye de başladı
Dünyanın önde gelen online yayın platformu Netflix, hizmet verdiği dillere Rumence'yi de ekledi. Bundan böyle Romanya'daki Netflix kullanıcıları platformdaki binlerce saatlik yapımları Rumence altyazı ve dublaj seçenekleriyle takip edebilecekler.

Bir aylık bedava denemenin ardından aylık üyelik sistemiyle hizmet veren Netflix'e Romanya'da üye olmanın bedeli ise 7.99 Euro. Geniş bir yelpaze barındıran Netflix'in yapımları arasında sadece Stranger Things ve House of Cards gibi orijinal yapımlar değil Amerika ve Avrupa'dan diziler ile filmler de bulunuyor. Dahası belgeseller ve çocuklar için de geniş bir içerik Netflix üyelerini bekliyor.

Netflix, yayınladığı yeni yapımların sezonlarındaki tüm bölümleri aynı gün tüm dünyaya ulaşılabilir hale getirmesiyle de tanınıyor. Romanya'daki kullanıcılar yerel dil imkanının yanında Netflix'teki özel dizileri ve filmleri Ultra HD 4K ve HDR şeklinde izleme imkanına da sahip olacaklar.

Platformun gelecek projeleri arasında filmlerde War Machine, Okja veya Bright, dizilerde ise yeni sezonlarıyla House of Cards, Orange is the New Black ve The Crown gibi yapımlar bulunuyor. Netflix bünyesindeki Amerikan yapımlarına Suits, Arrow, Dexter, Gossip Girl, Breaking Bad, The Lord of the Rings, Star Wars ve The Amazing Spider Man gibi filmler ve diziler de dahil.

Bir yıldan biraz uzun süredir ülkemizde hizmet veren Netflix Türkiye ise kısa süre önce ilk Türkçe dizisini hazırlayacağını duyurmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER