War Machine ve F is For Family, Netflix Türkiye'de başlıyor!

War Machine ve F is For Family, Netflix Türkiye'de başlıyor!
Mayıs ayını kapatmamıza az bir zaman kala Netflix Türkiye'den beş yeni yapım geliyor. Bu günle birlikte yayına giren stand-up komedisi Hasan Minhaj: Homecoming King, The Daily Show komedyeni Hasan Minhaj'ın ırkçılık, göçmen ebeveynler, balo gecesi dehşeti ve çok daha fazlasıyla ilgili kişisel hikâyelerini paylaşıyor.

* War Machine (26 Mayıs)

Brad Pitt ve Anthony Michael'ın başrolünde olduğu kara komedi filminde popüler olmayan bir savaşı kazanma görevi verilen gururlu general, mücadeleye balıklama dalar; ancak kibrin en zorlu düşmanı olacağının farkında değildir. Ancak General McMahon, kaybetmeyi asla kabul etmez.


* Joshua: Teenager vs. Superpower (26 Mayıs)

Belgesel türündeki bu yapımda genç aktivist Joshua Wong tarafından harekete geçirilen Hong Kong'un genç vatandaşları, Çin'e karşı özerkliklerini korumak için sokaklara dökülüyor. Doğduğu şehre ve yaşam tarzına duyduğu sevgiden ilham alan genç Joshua Wong, Hong Kong'un Çin'e karşı özerkliğini korumayı hedefleyen bir hareket örgütlüyor.


* F is For Family (2. sezon, 30 Mayıs)

Murphy ailesiyle birlikte çocukların özgürce gezip dolaştığı, biranın su gibi aktığı ve bir erkekle televizyonunun arasına hiçbir şeyin giremediği 1970'lere gidiyoruz. Dizinin ikinci sezonunda Frank'in incinen gururu, Sue'nun iğrenç çalışma arkadaşları ve Kevin'in fazla çalışan hormonlarıyla, Murphy ailesi 1974'e bomba gibi giriyor.


* Sarah Silverman: A Speck of Dust (30 Mayıs)

Sarah Silverman, sağlığıyla ilgili yaşadığı endişenin ardından sunduğu ilk stand-up gösterisinde eğlenceli bilgileri, üzücü gerçekleri ve yaşadığı deneyimleri paylaşıyor. Yirmi yılı aşkın kariyerinde Silverman, beş kez aday gösterildiği Emmy'lerde iki kez ödül kazandı. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER