Black-ish'e yeni bir uzantı dizi geliyor: College-ish

Black-ish'e yeni bir uzantı dizi geliyor: College-ish

ABC kanalının komedilerinden Black-ish'e uzantı bir dizi geliyor: College-ish.

Uzantı dizi, Black-ish'teki Johnson ailesinin en büyük kızı Zoey'in merkezinde olacağı bir yapım olacak. Üniversiteye gitmek için evden ayrılan Zoey, okuldayken her şeyin beklediği gibi ilerlemeyeceğini fark ediyor. Black-ish karakterlerinden Charlie Telphy'yi oynayan Deon Cole da karakteriyle diziye dahil olacak. 

Henüz oyuncu kadrosu tamamlanmayan College-ish, yüksek eğitimin parçası olan kişilerin sorunlarına da eğilecek.

Ancak uzantı dizi beklenenin aksine ABC'de değil, aynı gruba bağlı ve daha genç kitleye hitap eden dizileriyle izleyici karşısına çıkan Freeform'da yayınlanacak. Dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak ve 2018'in başlarında yayına girecek.

Zoey karakterini canlandıran Yara Shahidi'nin ayrılığı dizinin yeni sezonuyla birlikte gerçekleşecek. Deon Cole ise iki dizide birden görünmeye devam edecek. Bir süredir hazırlıklarına devam eden yapım ilk olarak ABC için düşünülmüş, ancak kanal için genç kaçacağına karar verilerek Freeform'da yayınlanmasına karar verilmişti. Hatta bu durum nedeniyle Freeform'un komedilerinden Babby Daddy için final kararı verildiğine dair haberler de medyada yer aldı.

Black-ish'in yaratıcısı Kenya Barris'in hazırladığı projede yapımcı olarak dizinin oyuncularından Anthony Anderson ve Laurence Fishburne de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER