HBO, Animals'a üçüncü sezon onayı verdi

HBO, Animals'a üçüncü sezon onayı verdi

Dünyanın önce gelen yabancı dizi kanallarından HBO, Animals dizisine üçüncü sezon onayı verdiğini duyurdu.

Yarım saatlik animasyon türündeki komedi dizisi, ikinci sezonunu geçtiğimiz cuma gününü tamamladı. Sezonları on bölüm süren dizinin gelecek üçüncü sezonunun da on bölüm sürmesi bekleniyor.

Animals, New York'ta yaşayan, mazlum ve kötü davranılmış hayvanların hikayesini anlatan bir dizi. Aşk acısı çeken fareler, cinsiyet sorgulaması içindeki güvercinler ve orta yaş krizindeki yaşlanan tahtakuruları bu dizide yer alan hayvanlardan.

Phil Matarese ve Mike Luciano ikilisinin yaratıcısı, senaristi ve yönetmeni olduğu komedinin yapımcılığını da Mark ve Jay Duplass kardeşler üstleniyor. İki kardeş Animals'ın dizi onayı aldığı dönemle -aynı zamanda oyuncu olarak da yer aldıkları- Togetherness dizisi için de onay almıştı ancak ikinci sezon sonunda HBO diziyi iptal etmişti. Dizide şimdiye kadar seslendirme amaçlı yer alan isimler arasında Aziz Ansari, Ellie Kemper, Danny McBride, RuPaul, Jason Alexander, Whoopi Goldberg, Emilia Clarke, Ice-T ve Jonah Hill gibi isimler de bulunmakta.

HBO'nun yayında olan komedi dizileri arasında Veep, Silicon Valley, Ballers, Insecure, Divorce, Vice Principals, High Maintenance, Crashing ve yıllar sonra ekrana dönmeye hazırlanan Curb Your Enthusiasm gibi diziler yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER