Ünlü yönetmen Bong Joon Ho’nun son filmi Okja’nın resmi fragmanı paylaşıldı

Ünlü yönetmen Bong Joon Ho’nun son filmi Okja’nın resmi fragmanı paylaşıldı

Netflix'in 28 Haziran'da yayınlanacak yeni filmi Okja'nın resmi fragman paylaşıldı. Resmi fragmanla birlikte gelecek sayfada bulabileceğiniz yeni bir poster de geldi.

Dünyanın en iyi hikaye anlatıcılarından biri olan vizyoner yönetmen Bong, bu film için aralarında Tilda Swinton, Paul Dano, Byun Heebong, Steven Yeun, Lily Collins, Giancarlo Esposito, Jake Gyllenhaal ve “Mija” karakterini canlandıran genç oyuncu An Seo Hyun gibi uluslararası başarıya isimlerin bulunduğu güçlü bir oyuncu kadrosu ile çalıştı.

Okja Hakkında:

Genç Mija, Güney Kore dağlarındaki evinde, devasa bir hayvan olan ama en önemlisi çok iyi bir dost olan Okja'ya tam on yıl boyunca bakıcılık yaptı. Çok uluslu bir aile şirketi olan Mirando Holding’in Okja'yı alıp New York’a götürmesi ise huzurlu hayatlarında bir anda her şeyi alt üst etti. Çünkü görüntüsünü takıntı haline getiren, kendisinden başka kimseyi umursamayan Mirando Holding CEO’su Lucy Mirando’nun, Mija'nın en yakın arkadaşıyla ilgili kötü planları var.

Mija, nasıl yapacağını bilmeden, sadece Okja’yı geri almak amacıyla New York’a doğru yola çıkar. Ancak daha önce hiç büyük şehir görmemiş Mija için zaten zor olan bu yolculuk, Okja’nın geleceğini kontrol etmek için can atan her bir kapitalist, gösterici ya da tüketici grubuyla karşılaştığında daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Oysa Mija'nın tek isteği arkadaşını evine götürmek…

Yapımlarında mizah, hüzün ve dramı ustalıkla harmanlayan Bong Joon Ho (Snowpiercer, The Host), insan ve hayvanlar arasındaki temel ilişkiyi ele alan filmi Okja’nın ilerleyen sahnelerinde, hepimizin içinde yaşayan hayvana hitap etmeyi başaran farklı bir dünya vizyonu yaratıyor.

Okja, Netflix, Plan B Entertainment, Lewis Pictures ve Kate Street Picture Company ortak yapımıdır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER