FOX’un 2017-18 sezonundaki yeni dizilerinin fragmanları yayınlandı

FOX’un 2017-18 sezonundaki yeni dizilerinin fragmanları yayınlandı
Kısa süre önce sonbahardaki sezon akışını duyuran FOX kanalı yeni dizilerinin fragmanlarını yayınlamaya da başladı. Daha önce X-Men dizisi The Gifted'i yayınlayan kanalın yeni dizileri The Orville, Ghosted, LA to Vegas ve The Resident dizilerinin fragmanları da geldi. Bir diğer yeni dizi 911 içinse henüz fragman çıkmamış durumda.

Bu dizilerden The Gifted, The Orville ve Gifted sonbaharda, diğerleri sezon ortasında yayınlanacak.

* The Orville

Family Guy, American Dad! ve Ted ile tanınan yazar, yapımcı, yönetmen ve aktör Seth MacFarlane'in hazırladığı dizi bir komedi-drama ve bilim kurgu. Sezon 13 bölüm sürecek.

300 yıl gelecekte geçen dizide Orville isimli bir uzay gemisi ve mürettebatının evreden karşılaştığı zorluklar anlatacak. Başrollerind Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Scott Grimes ve Mark Jackson gibi isimler bulunuyor.


* Ghosted

Craig Robinson ve Adam Scott‘ın başrolleri paylaşacağı dizide birbirine tezat oluşturan iki adam gizli bir devlet kurumu tarafından Los Angeles'ta yaşanan ve açıklanmayan olayları araştırmaları için işe alınıyorlar. Paranormal olayları araştıracak olan ikili olayların insanlığı tehdit eden daha büyük bir duruma bağlı olduğunu keşfedecekler. Dizinin kadrosunda Ally Walker ve Adeel Akhtar da bulunuyor.


* LA to Vegas

Bir hava yolunda çalışanların ve her hafta Los Angeles'tan Las Vegas'a uçan birbirinden acayip yolcuların başından geçen eğlenceli olaylar anlatılacak. Dizinin kadrosunda Dylan McDermott, Kim Matula, Ed Weeks ve Nathan Lee Graham gibi isimler bulunuyor.


* The Resident

Tıp draması olan dizinin senaristliğini Amy Holden Jones (Black Box), Hayley Schore (Code Black) ve Roshan Sethi (Code Black) yapacaklar.

Başrollerde ise Revenge ile bilinen Emily VanCamp, Manish Dayal ve Gilmore Girls dizisiyle tanınan Matt Czuchry yer alıyor. The Resident, yeni işine sert ve işinde iyi bir asistanla başlayan genç bir doktor ile hastanede çalışanlar üzerine kurulu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER