The Keepers ve Unbreakable Kimmy Schmidt 19 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

The Keepers ve Unbreakable Kimmy Schmidt 19 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Mayıs ayı yapımlarını izleyici karşısına çıkarmaya devam eden Netflix Türkiye, 19Mayıs'tan itibaren dört yeni yapımı daha ekrana getiriyor.

* Unbreakable Kimmy Schmidt (3. sezon)

Bir kıyamet günü tarikatından kurtarılan ve kendini New York’ta bulan genç bir kadın, artık var olmadığını zannederken yepyeni bir dünyayı keşfetmek durumunda kalır. Dizininüçüncü sezonunda liseyi açıktan bitiren Kimmy, artık üniversiteye başlamaya hazırdır. Bu sırada Titus'un yeni bir işe ve belki de yeni bir erkek arkadaşa ihtiyacı vardır.
Dizi, En İyi Komedi Dizisi ve En İyi Aktör/Aktrist dahil olmak üzere, tam yedi dalda Emmy ödülüne aday gösterilmişti.* The Keepers (1. sezon)

Making A Murderer gibi gerçk bir suç üzerine kurulu bu belgesel serisinde 50 yılkadar önce öldürülen vecinayeti çözülemeyen Rahibe Catherine Cesnik'in cinayeti ve cinayetin tacizle suçlanan bir rahiple olası bağlantısı işleniyor.

Sezon yedi bölümden oluşuyor.


* Blame!

Orijinal filmlerden olan bu yapımda, Ağ Terminal Geni arayışı sırasında çaresiz bir köye gelen gizemli münzevi Kirii, onları kurtaracak bir plan için köylülerle iş birliği yapmayı kabul eder. Uzak bir gelecekte, sonsuz bir yapılaşma içindeki kentin durdurulamayan genişlemesine son vermek ve insanlığı kurtarmak isteyen bir adam, çözümü gen biliminde bulur.

Siberpunk efsanesi Tsutomu Nihei, beğeni toplayan mangasının bu uyarlamasında yaratıcı danışmanlık görevini üstlendi.


* Laerte-Se

Bu yeni belgeselde Brezilya'nın en parlak karikatüristlerinden biri olan Laerte Coutinho, yaklaşık 60 yıl boyunca erkek olarak yaşadıktan sonra dünyaya kendini bir kadın olarak tanıtıyor.


* Bu dörtlünün dışında bugünle birlikte tanınmış komedyenlerden Tracy Morgan'ın stand-up şovu Tracy Morgan: Staying Alive da Netflix Türkiye'de olacak. Tracy Morgan, geçirdiği araba kazasının ardından gerçekleştirdiği ilk gösteride komada yaşam, ikinci evliliği ve ailesinin karanlık tarafıyla ilgili espriler patlatıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER