Scream Queens ve The Odd Couple dizileri iptal oldular

Scream Queens ve The Odd Couple dizileri iptal oldular
FOX kanalından Scream Queens dizisi için iptal kararı çıktı.

Böylece ikinci sezon sonunda bitmiş olan komedi-drama dizisi için reytinglerinden dolayı bu kararın gelmesi aslında uzun süredir bekleniyordu. Ayrıca dizinin oyuncularından Billie Lourd'un Scream Queens'in yaratıcısı Ryan Murphy'nin diğer dizisi American Horror Story'de yer alacağı açıklanmıştı. Lea Michele ise gelecek sezonda yayına girecek komedilerden The Mayor'ın kadrosunda yer alacak.

FOX kanalı iptal haberinden kısa süre önce Ryan Murphy'nin hazırlayacağı bir diğer dizi 911'e onay verdiğini de duyurdu. Antoloji özelliğindeki dizinin ikinci sezonuyla birlikte hikayesi tamamlanmıştı.

CBS'in düşük reytingli komedisi The Odd Couple da dördüncü sezon onayını alamayıp üçüncü sezonda kalmış oldu.

Başrollerinde Matthew Perry ve Thomas Lennon'un olduğu yapım, kasım ayında ek bölüm için onay alamamış ve sezonunu 13 bölümde kapatmıştı. Reytinginin düşüklüğü nedeniyle iptali beklenen bir diğer dizi olan The Odd Couple'ın oyuncularından Yvette Nicole Brown da The Mayor dizinin kadrosuna katıldı. Ayrıca Perry'nin dizinin setinin toplandığına dair yaptığı açıklama da iptal haberini işaret eden bir diğer noktaydı.

Bu ikili dışında FOX kanalının drama dizisi Shots Fired'ın da resmi olmasa bile ikinci sezonuyla geri dönmeyeceği haberi geldi. Dizinin arkasındaki isimlerden Gina Prince-Bythewood, attığı tweette dizinin final yapmasına iki bölüm kaldığından bahsetti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER