Fulya Zenginer, Seni Kimler Aldı dizisi için seramik dersi aldı!

Fulya Zenginer, Seni Kimler Aldı dizisi için seramik dersi aldı!
Seni Kimler Aldı dizisinin başrol oyuncusu Fulya Zenginer, Zehra'yı canlandırabilmek için seramik dersleri aldı. 2 ay boyunca seramik öğrenen ve derslere devam eden güzel oyuncu,"El becerim var ama seramiği iyi yapmak için pratik yapmak gerekiyor. Dizide işime yarayacak kadar öğrenmeye gayret ediyorum. Şimdilik güzel görüntüler çıktı" diyor.
 
Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Yiğit Kirazcı, Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, Rozet Hubeş, Haldun Boysan, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Ayşe Tunaboylu, Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak, Su Dura, Erdem Yılmaz, Meltem Ören ve Funda Giray yer alıyor.
Yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün, yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Pınar Uysal ve Yazım Ekibi’nin (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş) yazdığı Seni Kimler Aldı’nın öykü sahibi ve senaryo süpervizörü ise Esin Gök.

Bir Aşk Ve İntikam Hikayesi

Zehra (Fulya Zenginer), annesi Aynur’la (Ülkü Duru) birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahtı Barış’a (Yiğit Kirazcı) aşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Duygu Yetiş) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide (Funda İlhan), Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da (Serhan Yavaş) uzak tutmak için bıçakları bilemektedir. Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER