Euroleague Basketball Global Sponsoru Tadım, Final Four’a hazır!

Euroleague Basketball Global Sponsoru Tadım, Final Four’a hazır!
Nefes kesen maçların oynandığı, takımların kıyasıya rekabet ettiği Euroleague’de sona yaklaşılıyor. Euroleague Basketball Global Sponsoru Tadım, efsanelerin karşı karşıya geleceği Final Four’da da takımları ve sporseverleri yalnız bırakmıyor.

19-21 Mayıs tarihleri arasında Sinan Erdem Arena'nın ev sahipliği yapacağı 2017 Turkish Airlines Euroleague Final Four'da sezonun en iyi 4 takımı şampiyon olmak için yarışacak. Fenerbahçe, Real Madrid, CSKA Moskova ve Olympiakos takımları arasında gerçekleşecek nefes kesecek maçların yanı sıra, Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nin içinde de Fan Zone alanı kurulacak.

Tadım, Euroleague Basketball Global Sponsoru olarak, Fan Zone alanında kuracağı stantta gerçekleştireceği etkinlik ve yarışmalarla basketbol coşkusunu tüm sporseverlerle paylaşacak. Bu alanda smaç ve üçlük yarışmalarından efsane basketbolcular ve ünlülerin keyif maçlarına, konserlerden DJ performanslarına birçok aktivite gerçekleşecek. Tadım standında basketbol otoritelerinin yapacağı söyleşiler internetten canlı yayınla da izlenebilecek.

Final Four heyecanını Sinan Erdem Spor Salonu’nda ve Fan Zone’da sıcağı sıcağına sporseverlerle yaşayacak olan Tadım, yayınlanan yeni reklam filmi ile de ekran başında bu heyecana eşlik edenlerin yanında olacak. Tadım, reklam filminde “Basketbol paylaşmaktır” fikrini sahiplenerek, dünyanın en kaliteli spor organizasyonlarından Euroleague Basketball’un paylaştırıcı gücünü vurguluyor.

Tadım, tüm sporseverleri bu dev basketbol heyecanını paylaşmaya davet ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER