Hulu'dan iki yeni dizi geliyor: Marvel's Runaways ve The First

Hulu'dan iki yeni dizi geliyor: Marvel's Runaways ve The First
Online yayın platformlarından Hulu, dün düzenlediği tanıtım etkinliğinde iki yeni diziye onay verdiğini açıkladı. Bunların ilki daha önce pilot bölüm onayı alan Marvel's Runaways olurken diğeri ise pilot aşaması olmadan proje onayı gelen The First oldu.

The O.C. ve Gossip Girl dizilerinin yaratıcısı Josh Schwartz ile Stephanie Savage'in hazırladığı Marvel's Runaways, altı gencin hikayesi üzerine kurulu.

Birbirlerinden pek hoşlanmasalar da aileleri nedeniyle bir araya gelmek durumunda kalan Alex Wilder ve beş genç, kazara ailelerinin gizli bir tarikata üye olduğunu öğrenirler ve bir cinayete tanık olurlar. Hep birlikte evi terk ederek ailelerinin yaptığını kanıtlamak için yola çıkarlar ancak aileleri de artık onların peşindedir...

Şubat ayında açıklanan dizinin kadrosunda Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin ve Allegra Acosta yer alıyor. 2018'de yayına girecek dizinin sezonu 10 bölüm sürecek.

House of Cards'ın yaratıcısı olarak tanınan Beau Willimon'ın hazırladığı The First ise platformdan sekiz bölümlük ilk sezon onayı aldı. Netflix dizisinden bir yıl kadar önce ayrılan Willimon, The First'ün senaristliğinin yanında yapımcılığını da üstleniyor. 2018'de yayına girecek olan dizi yakın gelecekte geçiyor ve Mars'ta kolonileşmek amaçlı yapılan ilk insanlı göreve odaklanıyor.

Hulu aynı etkinlikte The Handmais's Tale dizisine ikinci sezon onayı verdiğini, This is Us ve Atlanta dizilerinin online yayın hakkını satın aldığını da duyurdu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER