TLC, Bilgehan Demir ve Irmak Kazuk ile ilk yerel içeriğini sunuyor

TLC, Bilgehan Demir ve Irmak Kazuk ile ilk yerel içeriğini sunuyor

TLC, Türk yorumcular Bilgehan Demir ve Irmak Kazuk ile ilk yerel içeriğini sunuyor. İkili, Robot Savaşları’nın yeni sezonunu sunacaklar.

TLC, Mayıs ayında, Türk spor yorum dünyasının iki ünlü ve deneyimli ismi Bilgehan Demir ve Irmak Kazuk ile ilk yerel içeriğine merhaba diyor. İkili, 7 Mayıs Pazar günü saat 22.50'de başlayacak olan savaşçı robotların tasarım aşamasını, kullanılışını ve dövüşünü ekranlara getiren Robot Savaşları (Battle Bots) programı için yorumcu olarak kameraların karşısına geçti.

Ünlü dövüş sporları spikeri ve gazeteci Bilgehan Demir ve tecrübeli spor muhabiri Irmak Kazuk, dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Robot Savaşları ailesine katılmak için Londra'ya uçtu. TLC'nin ilk yerel yapımında beraber yeralan Demir ve Kazuk, Robot Savaşları arenasındaki hafızalara kazınacak karşılaşmalara, eğlenceli ve heyecan dolu yorumlarıyla eşlik ettiler.

Robot Savaşları, 7 Mayıs Pazar gününden itibaren saat 22.50’de TLC ekranlarında başlıyor. Program, 11 hafta boyunca Pazar günleri aynı saatte izleyiciyle buluşacak.

Program tanıtımına bu linkten ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER