​Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi 2. sezon bölümleriyle National Geographic’te

​Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi 2. sezon bölümleriyle National Geographic’te

Morgan Freeman’ın dünya inançlarıyla ilgili yaptığı araştırmaların yer aldığı Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi belgeseli 2. sezonu ile 6 Mayıs’tan itibaren her Cumartesi akşamı saat 20:00’de Nat Geo ekranlarında

İlk sezonu çok sevilen ve ilgiyle izlenen Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi Belgeseli 2. sezonu ile geri dönüyor. Freeman, izleyicileri din ve inançların kökenine inmeye ve farklarını derinlemesine incelemeye davet ediyor. . Seride, her kültür ve inançtan insan kendi bakış açısını sunuyor.

Yeni sezonda da yine tüm dinlerin uygulamaları ve ortak olan noktalarından, ölümden sonraki yaşama, peygamberlere kadar pek çok konu derinlemesine işleniyor. İkiz Kuleler saldırısında tanrının somut varlığını gördüğünü söyleyenlerden, önceki hayatında bir lama olduğunu söyleyenlere kadar her türlü inancın objektif bir şekilde ele alındığı seri, dünyaca ünlü efsane aktör Morgan Freeman tarafından olağanüstü bir yolculukla ekranlara getiriliyor.

Morgan Freeman İle İnancın Hikayesi Belgesel Seri 6 Mayıs’tan itibaren her Cumartesi 20.00’de National Geographic ekranlarında.



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER