İçerde'de Mert, Sarp'ın büyük sırrını keşfetti!

İçerde'de Mert, Sarp'ın büyük sırrını keşfetti!
Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin dün akşam ekranlara gelen bölümünde Sarp ve Mert’in artık aynı tarafta olması Sarp’ın polis olduğunu gizlemesini zorlaştırdı. Bölümün finaline Mert’in, Sarp ve Yusuf Müdür’ü konuşurken gördüğü an damgasını vurdu.
 
Ekranların fenomen dizisi ‘İçerde’nin dün akşam yayınlanan bölümünde Sarp ve Mert, Celal için omuz omuza savaşmaya başladı. Sarp, bir yanda öfke duyduğu Mert ile birlikte hareket etmek zorunda kalırken, diğer yandan polis olduğu gerçeğinin açığa çıkmaması için kendini oldukça zorlu bir sınavın içinde buldu. Ancak Yusuf Müdür’ün her hareketlerinde karşılarına çıkması ve Sarp’ın şüpheli tavırları Mert’i harekete geçirdi. Bölümün finalinde Sarp’ı takip eden Mert, büyük sırrı keşfetti. Heyecanın doruk noktasına çıktığı bu dakikalarda Sarp ve Yusuf Müdür’ü konuşurken gören Mert, Sarp’ın onlara ihanet ettiğini öğrendi.
 
İşte, Mert’in Sarp’le ilgili büyük sırrı keşfettiği an:

 
 
Celal, Sarp’ın gözleri önünde Melek’in bıraktığı kaseti yaktı!
 
Melek’in ardında bir kaset bıraktığını keşfeden Sarp, bu ipucunun peşine düştü. Ancak Celal, Sarp’tan önce davrandı ve sadece bu kaseti almakla kalmayıp onu Sarp’ın gözleri önünde yaktı. Sarp’ın öfke ile hüznü aynı anda yaşadığı bu dakikalar ekran başındakileri de şoke etti.
 
İşte, Celal’in kaseti yaktığı an:

 
 
‘İçerde’nin soluksuz izlenecek yeni bölümünde Mert, Sarp’la ilgili gerçeği Celal Baba’ya söyleyecek mi, açığa çıkan Sarp bu durum karşısında ne yapacak gibi sorular cevap bulacak.
 
‘İçerde’nin yeni bölümü 8 Mayıs Pazartesi saat 20:00’de Show TV’de ekrana gelecek.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER