The Last Ship'in prodüksiyonu geçici olarak durduruldu

The Last Ship'in prodüksiyonu geçici olarak durduruldu

TNT'nin sevilen yaz dizilerinden The Last Ship'in prodüksiyonunun geçici olarak durdurulduğu açıklandı. Nedeni ise dizinin başrolü Eric Dane'in depresyonda olması.

Dane adına açıklama yapan menajeri oyuncunun kişisel sorunları nedeniyle prodüksiyondan birkaç hafta izin istediğini ve yapımcıların da bunu sorunsuz kabul ettiğini belirtti. TNT kanalı ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Dördüncü ve beşinci sezon onaylarını alan The Last Ship'in sezonları peş peşe çekiliyordu. Hatta iki haftalık bir aradan sonra prodüksiyon için yeniden toplanan ekip, bu aranın ardından şimdilik geri dönüşü belli olmayan yeni bir araya çıkmış oldu. Ancak dizi hali hazırda beşinci sezonunun çekimlerine devam ettiğinden bu yaz yayına girmesi planlanan dördüncü sezon konusunda bir sıkıntı yaşanmayacak.

İki sezonu da on bölümden oluşacak olan dizinin beşinci sezonunun yine 2018 yazında gelmesi bekleniyor. Eric Dane, Grey's Anatomy dizisinde oynarken geçirdiği bir spor kazası yüzünden başladığı ağrı kesiciler nedeniyle bağımlı hale gelmiş ve bu nedenle 2011'de bir aylığına rehabilitasyona katılmıştı.

William Brinkley'nin aynı isimli romanına dayanan ve 2014 senesinde başlayan The Last Ship, dünyanın büyük bir kısmını öldüren bir virüse karşı tedavi arayan bir denizaltı ekibinin hikayesi üzerine kurulu. Kadrosunda Adam Baldwin, Charles Parnell, Travis Van Winkle, Marissa Neitling, Christina Elmore ve Jocko Sims gibi oyuncular da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER