BET'ten iki diziye yeni sezon onayı kararı çıktı

BET'ten iki diziye yeni sezon onayı kararı çıktı
Amerika'nın siyahlara yönelik programlarıyla bilinen BET kanalı, iki diziye yeni sezon onayı verdiğini duyurdu.

Aynı gruba bağlı olduğu VH1 kanalının Hit the Floor dizisini kendisine transfer edip yeni sezon onayı veren kanal, kanaldaki yeni dizi The Breaks'i de kendisine aldı ve ikinci sezonu duyurdu. Ocak'ta başlayan dizinin ilk sezonu sekiz bölüm sürmüş ve 10 Nisan'da bitmişti.

Kadrosundaki isimleri koruyarak yeni sezonuna başlayacak olan The Breaks, hip-hop dünyasının içindeki yeni ve eski isimlerin hikayesini anlatıyor. 1990'larda geçen dizideki karaktelerden Nikki, uzun süredir istediği Barry Fouray’in asistanlığını elde etmeyi başarır. En yakın arkadaşı DeeVee ise cinayetten sorgulanan ve yapımcılığını üstlendiği rapçi Ahm ile uğraşmaktadır.

Kanalda on bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen The Quad da ikinci sezonunu garantilemiş oldu.

Üniversitede geçen bir drama dizisi olan yapımın merkezinde kurgusal Georgia A&M Üniversitesi'ne yeni başkan seçilen Dr. Eva Fletcher yer alıyor. Göreve yeni gelen Eva'nın üniversiteyi batmaktan kurtarması, bitmek üzere olan yirmi yıllık evliliğini ve kızıyla olan ilişkisini düzeltmesi ve okulda özellikle siyah ile beyaz öğrenciler arasında çıkması muhtemel sorunlara müdehale etmesi gerekmektedir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER