DC Entertainment iki diziyle kendi online yayın platformunu başlatıyor

DC Entertainment iki diziyle kendi online yayın platformunu başlatıyor
DC Entertainment de kendi online yayın platformunu kuruyor.

2018 yılında açılması planlanan platformun açılışına iki yeni dizinin dahil edileceği de duyuruldu. Bunlardan ilki kasım ayında Warner Bros tarafondan kanalı belli olmaksızın üçüncü sezon onayı verilen Young Justice oldu. Young Justice: Outsiders ismiyle yayınlacak olan dizi, 2011-2013 arası iki sezonuyla Cartoon Network'te yayınlanmıştı. DC evrenine dahil olan animasyon dizide Robin, Kid Flash, Miss Martian, Superboy ve Aqualad'ten oluşan bir ekip bulunuyor.

Platformun diğer dizisi ise canlı çekim Teen Titans projesi olacak. Daha önce TNT kanalında yayına girmesi için hazırlanan ancak onay alamayan dizinin hazırlıklarına yeniden başlandı. The CW'da yayınına devam eden dört DC Comics dizisini hazırlayan Greg Berlanti ile birlikte Geoff Johns ve Akiva Goldsman da projede yer alacaklar.

Teen Titans, Batman'in yardımcısı Robin olarak bilinen Dick Grayson'ın ve onun başını çektiği bir ekibin hikayesini anlatıyor. Dizinin içinde Starfire ve Raven da olacak. DC Entertainment ayrıca karakter için yeni bir filmin hazırlığına da devam etmekte.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER