Dear White People ve Las Chicas Del Cable 28 Nisan'da Netflix Türkiye'de başlıyor

Dear White People ve Las Chicas Del Cable 28 Nisan'da Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye, Nisan ayının sonuna gelmişken beş yeni yapımı daha izleyici karşısına çıkarıyor. Bunlar arasında iki yeni dizi, iki yenifilm ve bir tane de belgesel var.

* Dear White People (Dizi)

Dizide günlük hayatın yüzeyselliği ve kaygan politikaları arasında, düşünüldüğü kadar "siyahi dostu" olmayan bir Ivy League üniversitesinde okuyan siyah öğrencilerin hikayesi anlatılıyor.

Sezonu 10 bölüm sürecek olan bu hiciv dolu dizide, Amerika'nın en iyi üniversitelerinden birindeki öğrencilerin ilişki sorunları, kimlik bunalımları ve ırksal gerginliklerle mücadelesini anlatılıyor. Dizinin yaratıcısı Justin Simien, Bağımsız Ruh Ödülü kazanan aynı isimli filmi yazıp yönetti.


* Las Chicas Del Cable (Cable Girls, Dizi)

1920'lerde Madrid'de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört kadın; aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken iletişim devrimine de birinci elden şahit olur.

Santral memuru olarak çalışan Lidia, Marga, Carlota ve Ángeles; hayallerinin peşinde koşuyor, bağımsızlık arıyor ve arkadaşlıklar kuruyor. Dili İspanyolca olan Cable Girl'in başrolünde Logan Browning, Brandon P. Bell ve DeRon Horton yer alıyor.


* Casting JonBenet (Belgesel)

JonBenet Ramsey'nin doğduğu kentteki yerel aktörler, vakanın canlandırılmasındaki roller için rekabet ederken, gerçek ve kurgunun bu yaratıcı karışımında 1996'daki cinayetle ilgili çok sayıda bakış açısı sunuluyor.


* Rodney King (Film)

Yönetmen koltuğunda Spike Lee'nin olduğu bu tek kişilik gösteride Roger Guenveur Smith, Rodney King'in polis tarafından vahşice dövülmesini ve bunun kapsamlı sonuçlarını ele alıyor.

* Small Crimes (Film)

Altı yıllık mahkumiyetin ardından eski bir polis, doğduğu şehirde hayatını tekrar kurmaya çalışır. Ancak geçmişin yansımaları peşini bırakmaz. Cezaevinden yeni çıkan Joe, bu ikinci şansı en iyi şekilde kullanmak ister. Ama geçmişinde bıraktığı belaları temizleyebilecek tek kişi yine kendisidir.

Filmin başrollerinde Nikolaj Coster-Waldau, Gary Cole ve Molly Parker yer alıyor.

** Ayrıca bugünle birlikte platformda iki yeni orijinal içerik daha ulaşabilir olacak.

* Vir Das: Abroad Understanding (Sahne Performansı)

Hintli komedyen Vir Das, New York ve Yeni Delhi'de gerçekleştirdiği kesişen iki zekice komedi performansında milliyetçilik, küreselleşme, iyi yemek ve kötü politikayla uğraşıyor; dünyanın iki yakasını bir araya getiriyor.


* 101 Yaşında Hesabı Ödemeden Kaçıp Ortadan Kaybolan Adam (Film)

İhtiyar casus Allan Karlsson, bir Sovyet içeceğinin değerli formülünü ele geçirmek için yola çıktığında, bir yüzyıl dolusu deneyim kullanışlı olacaktır.

Filmin başrolünde Robert Gustafsson, Jens Hultén ve Caroline Boulton yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER