Kritik Görev: 2017'nin Hayvanları Nat Geo Wild ekranlarında

Kritik Görev: 2017'nin Hayvanları Nat Geo Wild ekranlarında

2017'de nesli tehlike altında olan türlerin dosyasını inceleyen belgesel Kritik Görev: 2017'nin Hayvanları, 22 Nisan Cumartesi günü, saat 19.00'da Nat Geo Wild ekranlarına geliyor.

2017 yılında nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan türlerin dosyasını etkileyici görsel efektler, haritalar, çekimler ve istatistiklerle zenginleştirerek inceleyen belgesel Kritik Görev: 2017'nin Hayvanları, 22 Nisan Cumartesi günü, saat 19.00'da, Nat Geo Wild ekranlarına geliyor. Her yıl bazı hayvan türleri için yok olma tehlikesi azalırken, başka bir tür için bu tehlike gün yüzüne çıkabiliyor. Uluslararası kuruluşlar tehlike altında olan türlerin listesini tutuyorlar ancak bu tam olarak ne anlama geliyor?

Vahşi yaşamın global sembollerinden biri olan dev pandalar artık tehlike altında sayılmıyor olsa da tehlike çanları, bu kez yok olma tehlikesiyle yüz yüze kalan büyük maymunlar için çalıyor. Peki ya geri kalan türler? Dünyamızın yaşamı ve güzelliğini gözler önüne serme ve karşı karşıya kaldığı tehlikelere dikkat çekme fikriyle ortaya çıkan Dünya Günü'nde yayınlanacak olan Kritik Görev: 2017'nin Hayvanları belgeseli, hepimizi vahşi yaşama sahip çıkmamız konusunda güncel örneklerle uyarıyor.

Kritik Görev: 2017'nin Hayvanları, 22 Nisan Cumartesi 19.00’da Nat Geo Wild’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER