İngiltere Boks Gecesi’nin dört önemli karşılaşması NTV Spor’da!

İngiltere Boks Gecesi’nin dört önemli karşılaşması NTV Spor’da!
Martin Murray - Gabriel Rosado / canlı
Rocky Fielding - John Ryder / canlı
Sean Dodd - Lee Appleyard / canlı
Tom Farrell - Tommy Carus / canlı
 
22 Nisan Cumartesi İngiltere’nin Liverpool şehrinde gerçekleşecek boks gecesi, efsanevi unvan mücadelelerine sahne olacak...
 
ORTA SIKLETTE DEV KAPIŞMA
 
Gecenin ana maçında İngilizlerin büyük yıldızı boksör Martin Murray ile Porto Riko asıllı Amerikalı rakibi Gabriel Rosado kozlarını paylaşacak. 
 
Yıllardır ada boksunun en önemli isimlerinden kabul edilen 34 yaşındaki Martin Murray’in profesyonel kariyerinde çıktığı 39 karşılaşmada 34 galibiyeti, dört mağlubiyeti ve bir de beraberliği bulunuyor. 10 yıllık kariyerinde Felix Sturm, Sergio Martinez, Gennady Golovkin ve Arthur Abraham gibi büyük yıldızlarla ringe çıkan İngiliz boksörün tekrar unvan mücadelesine girebilmek için zorlu Rosado engelini aşması gerekecek.
 
Murray’in bu karşılaşmadaki rakibi ise ABD’nin son dönemde yetiştirdiği en önemli orta sıklet boksörlerinden biri olan Gabriel Rosado olacak. “Kral” lakaplı 31 yaşındaki Rosado’nun, 34 maçlık profesyonel kariyerinde 23 galibiyeti ve 10 mağlubiyeti bulunuyor. İlk kez ABD dışında ringe çıkacak olan Rosado, Murray gibi bir ismi mağlup etmesi durumunda, kariyerinde üçüncü kez dünya şampiyonluk maçına çıkabilmek için mücadele edecek.
 
ALT MAÇLARDA KRİTİK MÜCADELELER
 
Aynı gece, süper orta sıklette Rocky Fielding ve John Ryder Britanya unvanı için ringe çıkarken Sean Dodd ve Lee Appleyard de İngiliz Milletler Topluluğu hafif sıklet unvanı için mücadele edecek. Son olarak Tom Farrell ve Tommy Carus ise WBA Uluslararası süper hafif sıklet kemeri için karşı karşıya gelecek.
 
İngiltere'nin Liverpool kentindeki Echo Arena’da gerçekleşecek boks gecesi, 22 Nisan Cumartesi saat 23.00’ten itibaren canlı yayınla NTV Spor’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER