Girlboss ve Tales by Light 21 Nisan'da Netflix Türkiye'de başlıyor

Girlboss ve Tales by Light 21 Nisan'da Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye Nisan projelerini yayına almaya son hızda devam ediyor. Online yayın platformu 21 Nisan'da altı yeni yapımı daha izleyicilerle buluşturacak.

* Girlboss, ünlü moda markası Nasty Gal’in kurucusu Sophia Amoruso’nun kendi hayatını anlattığı New York Times çok satan kitabı #Girlboss’tan ilham alınarak hayata geçirildi. Dizi, eBay’de vintage kıyafetler satarak kendi girişimini kuran ve 27 yaşına geldiğinde Nasty Gal markasını milyonlarca dolarlık bir moda imparatorluğuna dönüştürmeyi başaran Amoruso karakterinin etrafında şekilleniyor. Dizide Amoruso’yu Britt Robertson canlandırıyor.

Netflix orijinal dizisi olan Girlboss, her biri yarım saatlik 13 bölümden oluşuyor


* National Geographic ve Canon ortaklığıyla hazırlanan Tales By Light (Işığın Masalları), dünyanın her yanındaki fotoğrafçıların işlerini yapmak ve istedikleri fotoğrafı çekebilmek için geçtikleri zorlu yolları gözler önüne seren belgesel özelliğinde bir dizi olarak Kasım ayında ekrana gelmişti. 21 Nisan'da da ikinci sezonuyla tekrardan Netflix'te olacak.

* Orijinal Netflix filmi Sand Castle (Kumdan Kale) da yayınına girmeye hazırlanıyor. 2003'te Irak'ın işgalini izleyen günlerde, savaşmaya gönülsüz bir askerin birliğine tehlikeli bir görev verilir. Düşman bir köyün su şebekesini tamir etmeleri gereklidir. Bu asker, savaşın ne kadar faydasız olduğunu yaşayarak öğrenir.

Aksiyon türündeki filmin başrollerinde Nicholas Hoult, Logan Marshall-Green ve Henry Cavill yer alıyor.


* 21 Nisan'ın bir diğer filmi ise Tramps (Romantik Serseriler). Şaibeli bir çanta değiş tokuş işine farklı nedenlerle bulaşan ve birbirini tanımayan Danny ile Ellie, işler kötü sonuçlanınca birlikte olaylı bir gece geçirir. Adam tahsilatçı, kadın ise şoför. Bu iki genç yabancının arasında arkadaşlık ve belki de daha fazlası gelişir.

Filmin başrolünde Callum Turner, Grace Van Patten ve Michal Vondel yer alıyor.


* Netflix'in belgesel dizilerinden Hot Girls Wanted: Turned On da ilk sezon bölümleriyle platformda olacak. Belgeselde altı gerçek hikaye üzerinden teknolojinin porno endüstrisini ve seksi nasıl değiştirdiği anlatılacak.
* Son olarak Bill Nye Saves the World'da ise Emmy ödüllü sunucu Bill Nye, hayatımıza dokunan bilimsel konuları araştıran talk show'u için uzmanları ve ünlü konukları laboratuvarında ağırlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER