Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni projesi belli oldu!

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni projesi belli oldu!
11 Nisan'da, akşam saatlerine doğru sektör kulislerine bomba gibi düşen O3 Medya- Kenan İmirzalıoğlu anlaşmasının detayları da ortaya çıkmaya başladı. Haberi verirken, İmirzalıoğlu'nun Eylül-Ekim 2017 tarihinde Kanal D ekranında olacağını duyurmuştuk.

Karadayı'dan sonra ekrandan uzak kalan Kenan İmirzalıoğlu, çok büyük prodüksiyonlu bir tarihi dönem dizisiyle ekrana dönüyor. Rivayete göre Fatih Sultan Mehmet'in hayatını canlandırılacağı dizi sektörde bir ilke imza atıyor. Fatih Sultan Mehmet, Fetih filminin başarısı üzerine daha önce Med Yapım tarafından hazırlanmış ve 2013 yılında Kanal D ekranında 5 bölüm yayınlanmıştı.

Bu yıl O3 Medya sıfırdan bir Fatih projesi kurmaya ve yazdırmaya karar verdi ve tarihi kişiliğin rol aldığı dizi yeniden gündeme geldi. Ancak yapım şirketine yakın kaynaklar İmirzalıoğlu için toplamda üç proje hazırlandığını en dikkate değer ve öne çıkan projenin de şimdilik Fatih olduğunu söylüyor. Diğer projelerin de senaryoları bittiğinde planlamada ve kararda bir değişiklik olmazsa Kenan İmirzalıoğlu'nu 2017-2018 sezonunda ekranda Fatih Sultan Mehmet olarak izleyeceğiz.

Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER