Fahriye Evcen ve Engin Akyürek'in başrolünde olduğu Ölene Kadar final yapıyor!

Fahriye Evcen ve Engin Akyürek'in başrolünde olduğu Ölene Kadar final yapıyor!
Yapımını Tims Productions’ın üstlendiği, başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer’in yer aldığı “Ölene Kadar” dizisi final kararı aldı.
 
Atv ekranlarında yayınlanan, yapımını Tims Production’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği “Ölene Kadar” dizisi, 13 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak final bölümüyle ekran yarışından çekilme kararı aldı. Proje, 3-6 Nisan tarihlerinde Cannes’da yapılan MIP TV televizyon fuarında dünyanın bir çok ülkesinden gelen format satın alıcılarının ilgi odağı oldu. Dizi başladığından bu yana her hafta dünyanın çeşitli ülkelerinde eş zamanlı olarak izlenen ve sosyal medyadan binlerce mesaj alan projeye duyulan ilgi yabancı yapımcıları da harekete geçirdi.Ancak iç pazarda aldığı çok düşük reytingler diziyi ekranda tutmaya yetmedi ve sonunda final kararı alındı.
 
Bu hafta yayınlanan bölümün sonunda oğlu ile sevdiği kadın arasında seçim yapmaya zorlanan “Dağhan”ın bu durum karşısında yapacakları herkesin hayatını kökten değiştirecek. “Ölene Kadar” çok konuşulacak, heyecan dolu final bölümüyle 13 Nisan Perşembe akşamı seyirciyle buluşuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER