Söz dizisinde Türkiye'de ilk defa TSK’nin bünyesinde yer alan Skorsky helikopter kullanılıyor!

Söz dizisinde Türkiye'de ilk defa TSK’nin bünyesinde yer alan Skorsky helikopter kullanılıyor!
Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi  ‘SÖZ’ 2. bölümüyle 10 Nisan Pazartesi Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
‘Genel Kurmay Başkanlığı’ ve ‘Milli Savunma Bakanlığı ile gerçekleştirilen iş birliğiyle hayata geçirilen ‘SÖZ’ dizisi dev prodüksiyonuyla dikkat çekiyor.
 
‘Skorsky’ Helikopter Kullanıldı
 
Ön hazırlıkları 1 yıl süren ve çekimleri yaklaşık 3 aydır devam eden ‘SÖZ’ dizisinin çekimlerinde Türkiye'de ilk defa Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bünyesinde yer alan, en yeni ve önemli hava muharebe aracı olan ‘Skorsky’ helikopter kullanılıyor. Genel Kurmay Başkanlığı tarafından ‘SÖZ’ dizisinin çekimleri için özel olarak tahsis edilen ‘Skorsky’ helikopter, ‘Özel Kuvvet Timi’nin en önemli ulaşım araçları arasında yer alıyor. 

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan ‘SÖZ’, sosyal medyada Twitter’ın World Trend Topics (WTT) listesinde birinciliğe kadar yükselirken, Türkiye’de ise TT sıralamasında zirveyi elden bırakmamıştı.
 
Vatanı İçin Gözünü Kırpmadan Ölüme Yürüyenler
 
Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı SÖZ’ de zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş canlandırıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER