Afrika sahillerine umut taşıyan Yüzen Hastane'nin hikayesi Nat Geo People'da!

Afrika sahillerine umut taşıyan Yüzen Hastane'nin hikayesi Nat Geo People'da!

Afrika sahillerinde kaliteli sağlık hizmetlerine erişimi olmayan binlerce insana modern koşullarda tedavi imkanı sağlamak için kilometrelerce yol kat eden Yüzen Hastane'nin etkileyici hikayesi 7 Nisan’dan itibaren her Cuma saat 20.00'de Nat Geo People'da izleyicileriyle buluşuyor.

Gönüllü olarak çalışan birbirinden yetenekli doktorlar, hemşireler ve gemi mürettebatı Afrika kıtasında sağlık hizmetlerine erişimi olmayan ve pek çoğu kronik hastalıklarla boğuşan kadın, erkek ve çocukların yardımına koşuyor. Temiz su, elektrik, deneyimli sağlık ekipleri, modern ve steril ameliyathaneleri ile bedava tedavi imkanı sağlayan ve Afrika sahillerinde her yıl kilometrelerce mesafe kat eden Yüzen Hastane, bu insanların hayatta kalabilmeleri için tek umut kaynağı olmaya devam ediyor.

Gönüllülerin, tedavi olabilmek umuduyla bekleyenlerin ve kulağa bilimkurgu bir hikayenin parçası gibi gelen Yüzen Hastane'nin hikayesi 7 Nisan’dan itibaren her Cuma saat 20.00'de Nat Geo People'da ekranlara geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER