Bir günde beş oyun izlemek isteyenler Kat Kat Fest'te buluşuyor!

Bir günde beş oyun izlemek isteyenler Kat Kat Fest'te buluşuyor!
Bir araya gelme isteği yoğun olsa da bunu başarmak bazen çok zordur. Yeni bir oluşum, yeni bir ekip olmak bazen düşünülenden fazla zaman gerektirir. Bazense kendini olduğundan yalnız hissettirir. Kat Kat Fest; ilk oyun olan ve yolun uzun olacağını bilerek -kimilerine göre küçük- sağlam adımlarla yola yeni başlayan tiyatro sahnelemelerine ev sahipliği yapıyor.

Festival Programı

16.00 Sergüzeşt / ÇİKA
17.10 Tiyatro Nok / OTUZ ALTI
18.20 Talebe Tiyatrosu / vak’a
19.00 yemek (pizza-b*ra)
20.00 Oğuzhan Özcan / Gecede Yaşayanlar
21.00 Nema Tiyatro / Standart Sapma
22.00 Oğuzhan Kabukçu / O.K. Konseri

İLKLERİ BULUŞTURAN  Kat Kat Fest ikincikat’ta!
 
Bir cumartesi günü birbirini takip eden beş oyunun ardından gerçekleştirilecek soru cevaplarla, Kat Kat Fest seyirci ile buluşuyor.
 
Anlatıcının seyirci ile mesafeyi neredeyse yok ederek buluştuğu oyunlarla, tiyatro ile dolu bir gün sizleri bekliyor. Her oyun kendine özgü farklı anlatım biçimleriyle karşımıza çıkıyor ve seyirci ile beraber kendi ilkini yaşıyor.
 
Nema Tiyatro’dan oyun oynayacak zamanı olmayanları anlatan “Standart Sapma”,Tiyatro Sergüzeşt’in ilk oyunu, büyümeyi reddeden ama hayatın büyümeye zorladığı Eftalya adlı bir kadının hikâyesi “Çika”, Talebe Tiyatrosu’nun süreç içinde değişen, dönüşen ve yolculuğuna seyircisiyle beraber devam eden ilk oyunu “Vak’a”Kat Kat Fest’in oyunları içerisinde.

Hep daha iyisini yapmayı hedefleyen, Tiyatro Nok’un ilk oyunu “Otuz Altı”, fotoğraflarımız ve yaşanmışlıklarımız arasındaki bağlantıya dokunuyor. Oğuzhan Özcan’ın yazıp oynadığı ilk oyunu “Gecede Yaşayanlar” ise kendi sesini arayan bir isimsiz anlatıcının hikâyesini seyirciyle buluşturuyor.
 
Kat Kat Fest’te ardı ardına gelen keyifli oyunlardan sonra 22.00’de Oğuzhan Kabukçu konseri ile gece sonlanıyor.
 
Tadı damağınızda kalacak, tiyatroya, sohbete, müziğe doyacağınız bir gün için 8 Nisan 2017, Cumartesi günü saat 16.00 ikincikat-karaköy’de Kat Kat Fest’te buluşalım.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER