MIPFormats: Amazon üç reality şova onay verdiğini duyurdu

MIPFormats:  Amazon üç reality şova onay verdiğini duyurdu

Cannes, Fransa'da devam eden MIPFormats'a konuk olan Amazon Originals'ın senaryosuz projeler bölümünün başkanı Conrad Riggs, üç yeni reality şov yayınlayacaklarını duyurdu.

Survivor ve The Apprentice gibi pek çok şovda görev alan, The Grand Tour ile Amazon'a büyük başarı getiren Riggs'in duyurduğu ilk proje seks terapisti olarak bilinen Dr. Ruth Westheimer'dan.

Astronotların 'uzayda yakınlık' kavramanı keşfedeceği bir program olacak olan yeni projeni tanıtımı için MIPFormats'ta Westheimer'in uzay giysisi içinde olduğu bir video klip de gösterildi.

Gerçek hayata dayanan korku hikayelerinin anlatıldığı ödüllü podcast serisi Lore da Amazon'da şova dönüşüyor. Korku şovu için çalışmaların devam ettiğini açıklayan Riggs, yeni projenin özel efektler, resimler ve videonun birleşeceği ve neredeyse Twilight Zone benzeri bir şov olacağını belirtti.

İnsanların ilgisini çekecek, genel olsa da yereli de yakalayacak türden projeler üzerinde çalıştıklarını belirten Riggs, Amerika'nın popüler flört yarışması The Bachelor'ın Japonya versiyonunu yayınlayacaklarını da duyurdu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER