Netflix orijinal filmi War Machine'den yeni bir fragman paylaşıldı

Netflix orijinal filmi War Machine'den yeni bir fragman paylaşıldı

Netflix bugün, Brad Pitt’in başrolde oynadığı uzun metrajlı film projesi War Machine’den yepyeni bir fragman ve görüntüler paylaştı.

Brad Pitt’in yanı sıra Tilda Swinton, Emory Cohen, Topher Grace, Anthony Michael Hall, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Meg Tilly ve Sir Ben Kingsley gibi isimlerin rol aldığı absürt-savaş temalı film, sonu olmayan modern bir savaş makinesinin içine hapsolan ünlü General Glenn McMahon’un hikayesini anlatıyor.

Animal Kingdom’un ünlü yönetmeni David Michôd’un imzasını taşıyan film, 26 Mayıs 2017’de tüm dünyada aynı anda yalnızca Netflix’te izleyecilerle buluşacak.

 

War Machine Hakkında:

Ünlü yazar-yönetmen David Michôd (Animal Kingdom), günümüzde geçen absürt savaş filmi War Machine’de, bir Amerikan Generali’nin hızlı yükseliş ve düşüş hikayesini ele alıyor. Michôd, doğuştan lider olan ünlü General’in, maceranın kara merkezine kendinden emin bir şekilde yürüyüşünü absürt bir açıdan anlatıyor. Hikayenin merkezinde yer alan Brad Pitt, bir neslin en kutuplaştırıcı savaş karakterlerinden birisi olan başarılı, karizmatik dört yıldızlı General Stanley McChrystal’i canlandırıyor. General McChrystal, Afganistan’daki NATO güçlerini komuta etmek için bir rock yıldızı gibi öne atılmış, ne var ki bir gazetecinin kayıtsız şartsız tüm gizli yönleri açığa vuran makalesiyle alaşağı edilmişti.

Netflix orijinal yapımı olan bu film, gazeteci Michael Hastings’in The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan adlı eserinden ilham alınarak hayata geçirildi. War Machine filminde, Brad Pitt’e Tilda Swinton, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, John Magaro, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly eşlik ediyor. Ian Bryce ve Plan B’den Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Brad Pitt filmin yapımcılığını üstlenirken, James Skotchdopole ise baş yapımcı koltuğunda yer alıyor. Film 26 Mayıs 2017’de Netflix’te yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER