Eccho Rights Yeni Gelin dizisinin uluslararası dağıtımcılığını üstlendi

Eccho Rights Yeni Gelin dizisinin uluslararası dağıtımcılığını üstlendi
İsveç merkezli dağıtım şirketi Eccho Rights, Süreç Film ile Yeni Gellin (New Bride) dizisinin uluslararası dağıtımı için anlaşma imzaladı. Yeni Gelin uluslararası piyasaya olan açılışını da 3-6 Nisan'da düzenlenecek olan MIPTV'de yapacak. 

Show TV'de üç hafta önce başlayan yeni dizi, ülkenin Cumartesi akşamı en çok izlenen dizisi oldu. Dizide hayallerinin erkeğiyle üniversitede tanışan, modern ve şehirde büyümüş genç Bella'nın hikayesi anlatılıyor. Evlendiklerinde yeni ailesinin alışılmadık gelenekleri ikilinin hayatını zorlaştırmaya başlıyor.

Eccho Rights’ın Istanbul ofisinin başındaki isim olan Handan Özkkubat, "Süreç Film, Türkiye'nin en üreten yapım şirketlerinden birisi. Son biraç yılda Kaçakk ve Kiraz Mevsimi büyük başarı yakaladıar. Yeni Gelin ile bir başka hit kazanmalarından dolayı memnunuz ve eminiz ki bu dizinin dünya genelinde pek çok seveni olacak," şeklinde konuştu.

Süreç Film'den Ali Gündoğdu ise anlaşmanın ardından "Eccho Rights bizim için harika bir ortak. Geçen sene Kiraz Mevsimi'nin İtalya'daki ilk Türk dizisi olmasıyla birlikte tarih yazmış oldu ve yeni dizimizle daha fazla başarı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz" şeklinde ekledi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER