National Geographic'in yeni dizisi The Long Road Home'un kadrosu açıklandı

National Geographic'in yeni dizisi The Long Road Home'un kadrosu açıklandı

Asker temalı mini dizinin kadrosunda Michael Kelly (House of Cards), Jason Ritter (Parenthood), Kate Bosworth (Blue Crush), Sarah Wayne Callies (The Walking Dead), Jeremy Sisto (Suburgatory) and Noel Fisher (Shameless) ve Patrick Schwarzenegger (Scream Queens) yer alacak.

Sezonu sekiz bölüm sürecek olan mini dizi, 4 Nisan 2004'te yaşanan ve Amerikan askeri tarihinde Kara Pazar olarak bilinen günde yaşananları işleyecek. O günde Amerika'nın en donanımlı askeri birliklerinden 1st Cavalry Division Bağdat'ta pusuya düşmüştü.

Kelly, Iraklı isyancılar tarafından pusuya düşen birliği kurtarmak için hareket geçen ekibi yöneten Gary Volesky'yi oynayacak. Ritter, saldırı altındaki ekibi kurtarmak için giden ekibin başındaki Troy Denomy'yi oynayacak. Bosworth Denomy’nin yeni çocukları olan eşi Gina'yı, Callies ise Volesky'nin eşini canlandıracak.

Fisher, bahsi geçen savaşta ciddi yaralanan bir askeri, Sisto ise emekliliği gelmek üzere olan bir askeri oynayacak. Dizinin asker kadrosunda Jon Beavers (NCIS), E.J. Bonilla (Unforgettable), Jorge Diaz (The 33), Ian Quinlan (Gotham) ve Darius Homayoun (Tyrant) da bulunuyor.

Çekimler bu ay başlayacak ve The Long Road Home yıl bitmeden yayına girecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER