Moviemax Turk, Eutelsat TV Ödülleri’nde En İyi Sinema Kanalı seçildi

Moviemax Turk, Eutelsat TV Ödülleri’nde En İyi Sinema Kanalı seçildi
Avrupa’nın en önemli kanallarının değerlendirildiği Eutelsat TV Ödülleri’nden Digiturk ödülle döndü. Törende ‘En İyi Sinema Kanalı’ ödülünü henüz bir yıl önce yayın hayatına başlayan Moviemax Turk kazandı.

Avrupa’nın en önemli televizyon kanallarının değerlendirildiği ve 1998 yılından bu yana düzenlenen Eutelsat Televizyon Ödülleri’nde, müzik, spor, haber, çocuk, belgesel, sinema gibi farklı dallarda kanal ve programlara ödüller veriyor. Roma’da 28 Kasım 2014 Cuma akşamı düzenlenen gecede sahiplerini bulan ödül töreninden Türkiye’nin lider dijital yayıncılık platformu Digiturk ödülle döndü.Türk sinemasının en iyi ve en yeni filmlerini izleyici ile buluşturan Moviemax Turk, Eutelsat Ödülleri’nde ‘Sinema’ kategorisinde ‘En İyi Sinema Kanalı’ ödülüne layık görüldü. Kanal içeriklerini izleyicinin özel ilgi alanlarına göre ayrıştıran Digiturk’ün, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve en sevilen Türk filmlerini yayınladığı kanalı Moviemax Turk, 30 Aralık 2013 tarihinde yayına başladı. Henüz bir yaşında olan Moviemax Turk, zengin ve kaliteli içeriği ile ilk ödülünü Avrupa’nın en prestijli ödül organizasyonundan aldı.

Bu yıl 17’incisi düzenlenen Eutelsat TV Ödül Töreni’nde Duilio Glammaria, Jerzy Barski, Jacques Braun, Robert Briel, Sergey Buntman, Alessandra Comazzi, Paolo Dalla Chiara, Christian Blankenburg, Glacomo Mazzone, Füsun Nebil, Reem Nouss ve Mauro Rofifi jüri üyeliği yaptı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER