Grace and Frankie ve Ingobernable 24 Mart'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

Grace and Frankie ve Ingobernable 24 Mart'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Orijinal yapımlarını yayına getirmeye devam eden Netflix Türkiye, 24 Mart'ta izleyicilerinin karşısına dört yapım getiriyor. Bunlarla birlikte How to Get Away with Murder dizisinin ikinci sezonu da 25 Mart'la birlikte Netflix Türkiye'de olacak.

* Grace and Frankie (Dizi)

Emmy ve Altın Küre adaylığı bulunan dizinin üçüncü sezonunda yeni ve eski sorunlarla mücadele etmek, Grace ve Frankie'yi ayakta ve canlı tutuyor. Yaşları ilerlese de, bir arada olduklarında daha çok güçlenmeye devam ediyorlar.

Jane Fonda ve Lily Tomlin'nin başrolünde olduğu dizi, mülayim Grace ve eksantrik Frankie, kocaları birbirine aşık olup onları terk edince yakınlaşmaya başlamaları üzerine.


* Ingobernable (Dizi)

Dünya geneline açıldıktan sonra diğer ülkelerde dizi yapmaya ağırlık veren Netflix'in Meksika dizisi Ingobernable 20 bölümlük sezonla yayına giriyor.

Dizinin merkezinde Meksika başkanının eşi Irene Urzua karakteri bulunuyor ve Kate del Castillo canlandırıyor. Güçlü bir kişilik olarak resmedilen karakter, 'bir başkan yaratabilir, bir başkanı terk edebilir ve bir başkanı öldürebilir' şeklinde tanımlanmış.


* Most Hated Woman in America (Film)

Netflix'in orijinal filmi dönüm noktası niteliğindeki hukuk mücadelelerinden korkunç kaçırılmasına kadar, açık sözlü ateist Madalyn Murray O'Hair'in tartışmalı hayatını anlatıyor.

Din ve devlet işlerinin ayrılması için mücadele eden Madalyn Murray O'Hair, sahip olduğu ünü istismar ettiği için sert bir hesaplaşmayla karşılaşır. Gerçek bir hikâyeden uyarlama.

Filmin başrollerinde Melissa Leo, Josh Lucas ve Adam Scott bulunuyor.


* Bottersnikes & Gumbles (Çizgi film, 2. sezon)

Eğlence düşkünü üç Gumble, yakındaki hurdalıkta yaşayan iğrenç kokulu Bottersnike'lardan uzak durarak oyunlar oynamaya çalışıyorlar.

Sürprizlerle dolu dağınık bir hurdalıkta kurtçuk sever Gumble'ları ve onların huysuz komşuları Bottersnike'ları çeşitli maceralar bekliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER