Kanal D draması Kara Yazı'nın yayın tarihi belli oldu

Kanal D draması Kara Yazı'nın yayın tarihi belli oldu
Yaren ve Mehmet’in hikâyesi herkesi ekrana kilitleyecek!
 
Yapımını Dark Story; Sema Ergenekon - Eylem Canpolat’ın yaptığı, başrollerini Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi Kara Yazı 28 Mart Salı günü izleyicisi ile buluşacak.
 
Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan Yaren Uluçınar’ın hikâyesini konu alan Kara Yazı ekranların en beğenilen ve takip edilen projesi olmaya aday.

 

Kanal D’den bahar sürprizi!
2 Nisan Pazar günü Kanal D’de uzun zamandır ekranlarda görülmeyen bir yayın akışı olacak. Sektörde yaptığı ilklerle adından söz ettiren ve bu özelliği ile amiral gemi unvanını yıllardır koruyan Türkiye’nin kanalı Kanal D’de iki dizi arka arkaya ekrana gelecek.
 
2 Nisan Pazar… Bodrum Masalı   : 20.00 
                             Hayat Şarkısı      : 21.00 (özetsiz)
 
Pazar günleri TMC yapımcılığında ekrana gelen, Kanal D’nin sevilen dizisi  Bodrum Masalı 2 Nisan Pazar gününden itibaren 1 saat yayınlanacak. Özetsiz girecek dizinin başlama saati 20.00.

7’den 77’ye herkesin beğeni ile takip ettiği ve yayınlandığı günden bu yana hayran kitlesini her geçen gün artıran Bodrum Masalı, aynı gününde sevenleri ile buluşmaya devam edecek.
 
İki sezondur Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Most Productions imzalı Hayat Şarkısı ise 2 Nisan Pazar’dan itibaren saat 21.00’de ekrana gelecek. Bodrum Masalı gibi özetsiz yayına başlayacak olan dizinin süresinde ise bir kısalma olmayacak.
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER