MIPFormats International Pitch'te finalistler belli oldu

MIPFormats International Pitch'te finalistler belli oldu
MIPFormats'ta all3media International desteğiyle üçüncü kez düzenlenen International Pitch'in finalistleri belli oldu. Seçilen beş proje prestijli bir jürinin karşısına çıkarak fikrin sunumunu yapacak ve kazanan, fikri için finansman kazanmış olacak.

Televizyonun en iyi senaryosuz formatlarına ev sahipliği yapan MIPFormats, bu yıl 1-2 Nisan'da Cannes, Fransa'da düzenlenecek. Ardından da 3-6 Nisan'da MIPTV başlamış olacak. MIPFormats'ın beş finalist projesi şu şekilde:

I SANG IT MY WAY
I Sang It My Way, müziğin merkezinde olduğu bir şarkı yarışması. Bilindik şarkılar yarışmacılar tarafından farklı türlerde seslendiriliyor. Proje İngiltere merkezli.

LORO VIEJO
Reality şov projesinde tek bir amacı olan yetişkinler yer alıyor: Hayatta yeni şeyler öğrenmek için yaşın değil kalbinizdeki sıcaklığın önemli olduğunu kanıtlamak. Proje Kolmbiya merkezli.

NEVER
Sevdikleriniz için ne kadar ileri gidersiniz? Şovun her bölümünde birbiriyle bağlantılı olan iki çift, ortaklarına her daim akıllarından geçen ama hiç yapmadıkları bir görevde meydan okuyacaklar. Yapacaklar mı? Proje İsrail merkezli.

POPULAR BELIEF
Oyun şovu olan Popular Belief'te bir oyuncu stüdiyodaki izleyiciyle yüz yüze geliyor. Sorular izleyicilerde oluyor ve cevapları yüzde olarak gösteriliyor. Ama hangi yüzde doğru? İzleyici çoğunluk mu azınlık mı? Proje Amerika merkezli.

THE BEST IN HISTORY
Atalarımızın yaptığı gibi hayatta kalabilir misiniz? Bu reality şov tek bir yerde veya tek bir yıl içinde geçmiyor. Her bölüm İspanya'nın tarihinin farklı bir anında geçiyor ve böylece duruma en iyi uyum sağlayan yarışmacı seçiliyor.

Beş projenin sunumunun yapılacak jüride bulunan isimler şu şekilde: Fabrizio Battocchio (Mediaset RTI, İtalya); Karin de Groot (SBS6, Hollanda); Philipp Schmid (Tower Productions, Almanya); Layla Smith (Objective Media Group, İngiltere) ve Nick Smith (all3media International, İngiltere).

Başvuru yapan fikirler arasından beş finalisti belirleyen jüride bulunan isimlerse şu şekilde: Stephen Lambert (Studio Lambert), Noah Pollack, (all3media International), Rachel Glaister (all3media International) ve Maria Silver (Optomen USA).

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER