Cesur ve Güzel'de Cesur’un intikam ateşi büyüyor!

Cesur ve Güzel'de Cesur’un intikam ateşi büyüyor!
Ay Yapım imzalı ‘Cesur ve Güzel’in dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümünde annesini kaybetmesinden haftalar sonra Korludağ Kasabası’na dönen Cesur, adaleti ilk defa kendi sağlamak istedi. Cesur, bölümün final sahnesinde, anne ve babasının katili olduğunu düşündüğü Tahsin Korludağ’ı kaçırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı ‘Cesur ve Güzel’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde Cesur, artık sadece babasının değil, annesinin katilini de cezalandırmak için harekete geçti. Cesur'un, Tahsin Korludağ’ı kaçırarak uçurumun kenarına getirdiği an bölüme damgasını vurdu.

Sosyal medya mecrası Twitter’da #Vazgeçmedim etiketiyle ekrana gelen dizi uzun saatler TT listesinde yer aldı. Nefeslerin tutulduğu bölümde izleyenler Cesur ve Güzel'i övgü yağmuruna tuttu.

Aşk, galip gelecek mi?

Yayınlanan bölümde Cesur ve Sühan'ın ilk tanışmalarını aratmayan sahneler ekrana geldi. Haftalar sonra yurt dışından dönen Cesur, Sühan'la yeniden kaza sonucu bir araya geldi. İzleyicinin büyük beğenisini toplayan anlarda Sühan'ın kazada aldığı yara ikilinin tekrar yakınlaşmasına etken oldu.

Romantik anlar;


Annesini kaybettiği gün, Tahsin'in katili olduğundan çok emin olan Cesur'un,  Sühan'a “Sen artık benim için katilin kızısın” diyerek öfke kusması iki aşığın arasını açtı. Yeni bölümde annesinin yasını tutan Cesur'un kendini bıraktığı anlarda elini tutan Sühan oldu.

Yeni bölümü merakla beklenen dizide; babasının öldürüldüğü uçurumun kenarına Tahsin'i getiren Cesur acaba elini kana bulayacak mı sorusu yanıt bulacak.


‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümü 16 Mart Perşembe saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek!

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER