Ryan Gosling taklitçisi film adına sahneye çıkıp ödül kabul etti

Ryan Gosling taklitçisi film adına sahneye çıkıp ödül kabul etti

Almanya'da düzenlenen Goldene Kamera Awards'ta şaşırtıcı bir şaka olayı yaşandı.

Ülkenin en prestijli ödüllerinden biri olan törende En İyi Uluslararası Film ödülünü La La Land kazandı ve ödülü kabul etmek için Ryan Gosling kılığına girmiş birisi sahneye çıktı.

Ödül törenini sunan Steven Gaetjen, gelenin Gosling olduğunu zannederek yönetmenlerin törene gelemediğini ama filmin büyük başarıya ulaşmasını sağlayan birinin ödülü kabul edeceğini açıklayarak Gosling'i sahneye davet etti.

Üstelik bu durum şovun organizatörleri tarafından ayarlanmış bir şaka da değildi. Aksine Gosling'in geldiğini düşünerek şakalananlar onlar olmuştu. Adının Ludwig Lehner olduğu öğrenilen adam ödülü kabul ederken Nicole Kidman, Colin Farrell ve Jane Fonda gibi isimlerin duruma tepkisi de ekrana yansıdı.

Yapılan bu şakanın Alman komedyenler Joko Winterscheidt ve Klaas Heufer-Umlauf tarafından Circus Halligalli isimli programları için düzenlendiği de ortaya çıktı. Komedyenler her ne kadar organizatörleri kandırabileceklerini düşünmeseler de şakanın işe yaradığından bahsederken, Lehner da ödülü konuşmasında komedyenlere adadı.

Geçtğimiz Oscar töreninde En İyi Film ödülü ilk olarak La La Land olarak açıklanmış, ardından kazananın Moonlight olduğu ortaya çıkmıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER