Marvel's Iron Fist'in kadın karakteri Colleen Wing'i anlatan özel bir video yayınladı!

Marvel's Iron Fist'in kadın karakteri Colleen Wing'i anlatan özel bir video yayınladı!

Netflix 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, 17 Mart Cuma günü prömiyeri yapılacak yeni dizisi Marvel’s Iron Fist’in kadın karakteri Colleen Wing’i anlatan özel bir video yayınladı. Hazırlanan videoda, diziden görüntülerin yanı sıra Colleen Wing karakterini canlandıran Jessica Henwick ile yapılan röportajdan kesitler de yer alıyor.

Sıkıysa bana bir daha tatlım de!

Sahip olduğu her şey elinden alındıktan sonra dövüş sanatlarını öğrenen Colleen Wing için şimdi yeteneklerini ortaya koyma zamanı.

Colleen Wing’in tüm yaşadıklarına rağmen hayattaki güçlü duruşu, kadın erkek tüm izleyicilere ilham olacak.

Netflix’in, Marvel Television ve ABC Stüdyoları işbirliğiyle hayata geçirdiği Marvel’s Iron Fist; Marvel süper kahraman serisinde Marvel’s Daredevil, Marvel’s Jessica Jones ve Marvel’s Luke Cage’den sonraki dördüncü hikaye olarak merakla bekleniyor. Her birinin hikayesi ayrı dizilerde anlatılan bu dört süper kahraman, yılsonuna doğru Netflix’te yayınlanacak olan Marvel’s The Defenders’ta bir araya gelecek!

Marvel’s Iron Fist hakkında:

Yıllar boyunca kayıp olan milyarder Danny Rand (Finn Jones) New York'a dönerek geçmişiyle olan bağlarını yeniden canlandırmaya ve ailesinin vasiyetine sahip çıkmaya çalışıyor. Bir yandan da kung-fu’daki ustalığını ve muhteşem IronFist gücünü kullanarak New York'u yozlaştıran suç unsurlarına karşı savaş veriyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER