Matt Davis'in yeni dizi projesi belli oldu

Matt Davis'in yeni dizi projesi belli oldu

The Vampire Diaries dizisinde canlandırdığı Alaric Saltzman karakteriyle tanınan Matt Davis'in yeni dizi projesi belli oldu.

Oyuncu ABC kanalında yayına girmesi için hazırlanan ve başrolünde Daniella Alonso'in yer alacağı Las Reinas'ın kadrosuna dahil oldu.

Dedektif Sonya De La Reina, üstlendiği bir dava nedeniyle Miami'nin güçlü ama suç dünyasına karışmış, uzun süredir görüşmediği ailesiyle yeniden bir araya gelmek zorunda kalır. Bu da onu ailesiyle kanun arasında bir noktada bırakır ve bir De La Reina olarak gerçek kaderini sorgulamaya başlar.

Matt Davis de pilot bölümün kanaldan onay alması durumunda Sonya'nın ortağı Andrew Somerset'i canlandıracak. Dizinin kadrosunda John Corbett (Parenthood, Sex and the City), Sonia Braga (Alias) ve Amanda Warren (The Leftovers) da bulunuyor.

Diziyi Dean Georgaris yazacak ve Chris Brancato ile birlikte yapımcılığını üstlenecek.

Cult, Damages ve What About Brian gibi dizilerde de yer alan Davis, 17 Mart'ta yeni sezonuna başlayacak olan The Originals'ın bir bölümüne de karakteri Alaric ile konuk olacak. The Vampire Diaries bu Cuma yayınlanacak final bölümüyle ekrana veda ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER