The Boy in The Dress: Kate Moss’lu ilk görüntüler

The Boy in The Dress: Kate Moss’lu ilk görüntüler
Dizinin başrol oyuncusu Billy Kennedy ve Kate Moss

“Devlete ait bir televizyon kanalında bakın neler gösteriliyor” gibi bir cümleyle başlamak artık BBC’nin arkasındakiler için epey “ilkel, hatta yobaz” kalıyor. Bu zamana kadar türlü fantastik dizileri en son görsel efektlerle yaptıran kanal da o, erotik fantezi dizilerini yaş sınırı uyarılarıyla yayınlayan kanal da o. Kendisinden birçok transfer ve uyarlamalara şahit olduğumuz BBC’nin sektöre kazandırdığı son dizide de kendini kız elbiseleriyle görmeyi seven küçük bir erkek çocuğunun hikayesine tanık oluyoruz. 

The Boy in The Dress (Elbiseli Oğlan), yazar David Walliams’ın aynı adlı romanından uyarlama. Walliams, yine bu komedi türündeki hikayesi televizyona aktarılırken de dizide oyuncu olarak iş başında.  

Zorlu başrolü üstlenen cesur oyuncu ise, kendisini ilk kez bu karakterle izleyeceğimiz Billy Kennedy: Dizide Dennis’i canlandıran Kennedy 12 yaşında, kız elbiseleri giyip, peruk takan ve böyle sokağa çıkan bir yandan da bunu ailesine ve çevresine kabul ettirmeye çalışan bir çocuktur. 

Ve tabii bir de Kate Moss var; rolü küçük de olsa aslında Dennis için anlamı büyüktür; rüyalarında gördüğü bu manken, Dennis’in aynı zamanda rol modelidir.

Dizinin kadrosunda ayrıca The Inbetweeners yıldızı James Buckley, Tim McInnerny, Steve Speirs ve Felicity Montagu yer alıyor.

BBC’nin yılbaşı için hazırladığı komedi dalındaki bu mini dizinin başarısına da kesin gözle bakılıyor; zira yazar David Walliams’ın çok beğenilen komedi skeç gösterisi Little Britain buna en güzel örnek olarak gösteriliyor. Walliams’ın diğer senaryoları Mr. Stink ve Gangsta Granny de bu zamana kadar 7 milyon izleyeciye ulaştı. 

The Boy in The Dress, Noel’i izleyen gün, 26 Aralık’ta BBC One ekranlarında yayına başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER