İçerde dizisinde Kudret Sönmez Tek heyecanı yaşanıyor!

İçerde dizisinde Kudret Sönmez Tek heyecanı yaşanıyor!
Ekranların fenomen dizisi İçerde'nin yıldız kadrosuna usta oyuncu Uğur Yücel'in dahil olması heyecanı doruğa taşıdı. Dizide Yücel, Celal'le geçmişte husumet yaşayan Kudret Sönmez Tek karakterini canlandıracak. İçerde'nin hayranları iki usta oyuncu Çetin Tekindor ve Uğur Yücel'i karşılıklı izlemek için gün sayıyor.Sarp ve Yusuf Müdür bu kez statta buluşuyor...

Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin yayınlanacak yeni bölümünde Sarp ve Yusuf Müdür gizli buluşmalarını bu kez statta gerçekleştirecekler.

Dizinin yeni bölümünde ikili, görüşmelerini BJK'nin stadı Vodafone Arena'da yapacaklar. Dizinin 6 Mart Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümüne Sarp;  Yusuf Müdür’e, Celal ve Handan anlaşması ile ilgili gizli bilgileri statta aktaracak.Çekimleri Fikret Orman da takip etti!

BJK Başkanı Fikret Orman İçerde ekibini ziyaret etti. Orman, statta yapılan çekimler arasında oyuncular ve teknik ekiple bir araya gelerek sohbet etti.

ÇANLAR MERT İÇİN ÇALIYOR! HER ŞEY AÇIĞA MI ÇIKIYOR?

Dizinin yayınlanacak yeni bölümünde Yusuf Müdür'ün tüm şüphesini çeken ve sorguyu atlatamayan Mert için çember oldukça daralacak. Yusuf Müdür'ün yeni sınavına maruz kalacak olan Mert iyice köşeye sıkışacak. Acaba yeni bölümde Mert, kendisini aklamayı başarabilecek mi?

‘İçerde’nin sürprizlerle dolu yeni bölümü 6 Mart Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER