Yılan Sezonu Animal Planet'te başlıyor!

Yılan Sezonu Animal Planet'te başlıyor!

Bir çok insanı korkutan ama aynı zamanda büyüleyici olan doğanın en yanlış anlaşılmış bu canlılarının gizemli dünyasını Yılan Sezonu’yla keşfediyoruz. Dünyanın En Ölümcül On Yılanı programında Nigel, dünyanın dört farklı bölgesinden en ölümcül on yılanı tanıtıyor. Hindistan’ın pirinç tarlalarından İngiliz kırsal bölgelerine, inanılmaz yılanları ortaya çıkarıyor.

Zehir Avcıları’nda, hayat kurtaracak tıbbi araştırmalar için gerekli olan yılan zehrini bulabilmek için dünyayı dolaşan avcıların maceralarını izliyoruz. Ama bu yolculukları onlar için bir kumar ve tek bir yanlış hareket sonlarını getirebilir!

Yılanları ekranlara getiren bir diğer belgesel Dev Anakondanın İzinde de ise, macerasever fotoğrafçı Austin Stevens’ı, Amazon’da, su altındaki vahşi anakondayı yakalayıp toprağa çıkarmaya çalışırken izliyoruz. Stevens’ın seyahatleri, dünyanın en büyük zehirli yılanını yakalamak amacıyla Güney Hindistan’ın ıssız ormanlarına gittiği Kral Kobranın İzinde programı ile devam ediyor.

Yılan Sezonuna özel belgeseller, 6 Mart Pazartesi saat 19:05’ten itibaren Animal Planet ekranlarında başlıyor!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER