Cartoon Network Kızları ilk defa bir arada!

Cartoon Network Kızları ilk defa bir arada!
Akıllı, eğlenceli, tatlı ve yaratıcı kızlar ekran başına! Cartoon Network; sevilen programlarında yer alan kız karakterlerin renkli hikayelerine yer veren Cartoon Network Kızları Özel Kuşağı hazırladı. Bu özel kuşak, 6 – 31 Mart tarihleri arasında hafta içi her gün 15:30 – 16:30 saatleri arasında Cartoon Network ekranlarında olacak.

Cartoon Network’ün hazırladığı bu eğlenceli kuşakta, en sevilen çizgi filmlerin en popüler kız karakterlerinin olduğu bölümler yer alacak. Powerpuff Gilrs’den Gumball’a, Adventure Time’dan Teen Titans Go’ya, en sevilen kız karakterlerin en keyifli bölümleri Cartoon Network Kızları Özel Kuşağı’nda sizleri bekliyor.

Cartoon Network’ten Ödüllü Yarışma

Cartoon Network, bu özel kuşağı www.cartoonnetwork.com.tr sitesinden yapacağı bir yarışma ile daha da eğlenceli bir hale getiriyor. 6 – 24 Mart tarihleri arasında yapılacak yarışmada, çocukların en sevdikleri Cartoon Network Kız karakterini neden sevdiğini anlatan bir video çekip yarışma websitesine yüklemeleri gerekecek. Yarışma sonucunda kazanan 5 kişiye PowerPuff Girls’ün Türkiye’de yeni satışa sunulan oyuncaklarından “dönüşen” oyun seti, peluş ve anahtarlık, Cartoon Network kızları çıkartma koleksiyonu ve ayrıca Toyzzshop’tan 250 TL değerinde hediye çeki ödül olarak verilecek.

Çocuklar tarafından sevilerek takip edilen youtuber Selen Teksöz de kazananları belirleyecek olan jüride yer alarak katılımcıların videolarını izleyecek. Kazanan 5 kişi Cartoon Network Türkiye Facebook sayfasından ve websitesinden duyurulacak.

Cartoon Network Kızları Özel Kuşağı; 6 – 31 Mart tarihleri arasında hafta içi her gün 15:30 - 16:30 saatleri arasında Cartoon Network ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER