Outcast 2. sezon bölümleriyle Nisan'da FX'te!

Outcast 2. sezon bölümleriyle Nisan'da FX'te!

The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman imzalı Outcast 2. sezon bölümleriyle Amerika yayınından 1 gün sonra 11 Nisan Salı gününden itibaren FX ekranlarına geliyor!

İzlenme rekorları kıran efsane dizi The Walking Dead’in yaratıcılarından Robert Kirkman'ın çizgi roman uyarlaması olan dizi Outcast, 2. sezon bölümleriyle Amerika yayınından 1 gün sonra 11 Nisan Salı gününden itibaren FX ekranlarına geliyor. ABD dışında 125 ülkede yayınlanacak olan dizinin TV tarihinde bir ilk olarak Facebook üzerinden canlı yayınlanan ilk sezon ilk bölümü rekor kırmış ve dünya çapında tam 26 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Çocukluğundan beri şeytani bir güç tarafından rahatsız edilen Kyle Barnes'ın hikayesini konu alan Outcast, 2. sezonunda da gerilimli hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Kyle Barnes'ı rahatsız eden kötü güçler arttıkça, Kyle'ın da sevdiklerini korumak için verdiği mücadele zorlaşıyor. Roma'nın yayınladığı manifestonun arkasındaki sırlar hala gizemini korurken, Kyle geçmişiyle ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyor.

Outcast, 2. sezon bölümleriyle Amerika yayınından 1 gün sonra 11 Nisan Salı günü FX’te izleyicilerle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER