Stephen Moyer'ın yeni dizi projesi belli oldu

Stephen Moyer'ın yeni dizi projesi belli oldu

Dizinin ilk bölümü Matt Nix tarafından yazıldı ve Bryan Singer tarafından yönetilecek. Daha önce kadrosunda Blair Redford ile Jamie Chung'un yer alacağı da açıklanmıştı. Proje, çocuklarının mutant güçlerine sahip olduğunu fark eden iki ebeveynin merkezinde olduğu bir yapım olacak. Bilindik mutantların da görünebileceği açıklanan projede Jamie Chung'ın Blink'i canlandıracağı açıklanmıştı. Dizinin yapımcılığını 20th Century Fox Television ve Marvel Television üstleniyor.

Moyer de projenin kanaldan onay alması durumunda Reed isminde işiyle ailesi arasındaki ilişkide denge kurmaya çalışan bir avukatı canlandıracak. Devletin düşmanca tavrından dolayı aile, mutantlardan oluşan yer altı ağına katılıp hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalıyorlar.

Moyer son olarak birinci sezon sonunda iptal olan FX dizisi The Bastard Executioner'da yer almıştı. Oyuncu 22 Mart'ta on bölümlük sezonuyla ekrana gelecek Shots Fired dizisinde de yer alacak. FOX kanalının bir diğer dizisi Shots Fired, siyahi bir polis tarafından vurulan beyaz bir gencin ölümünden sonra yaşananlar üzerine.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER