Bu Tarz Benim: Bu jüri yakar!

Bu Tarz Benim: Bu jüri yakar!

YILDIZ TİLBE,  JÜRİ KOLTUĞUNDA OTURACAK !

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Ayrıca, yarın akşam yayınlanacak olan Eleme Gecesi’nde Yıldız Tilbe konuk jüri olarak izleyicilerin karşısına geçecek. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; Yıldız Tilbe fırtınası esecek. Tilbe, hem yeni şarkılarıyla hem de klasikleşmiş şarkılarıyla, izleyicilere keyif dolu bir akşam yaşatacak.

 

BÜYÜK FİNALE DOĞRU GİDERKEN, ELENEN İSİM KİM OLACAK ?

Yarışmacılar bu hafta, “90” lar ve “Best Of” konseptleriyle ekranda boy gösterecek. İlk olarak 90’ların özgür modasını yansıtan kıyafetleriyle jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar daha sonra, “Best Of” konseptiyle Bu Tarz Benim yarışmasında güvendikleri, en beğendikleri kostümlerden birini seçecerek izleyicilerin karşısına çıkacaklar.

Gecenin sonunda jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri tarafından elenmek üzere en çok adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya kalacak. İki konseptin toplamından en düşük puanı alan kişi ise, yarışmaya ve hayallerine veda edecek.

Birbirinden ilginç gösteriler, özel defileler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, Bu Tarz Benim’e veda eden yarışmacı kim olacak ?

Yıldız Tilbe’nin konuk jüri koltuğunda oturacağı “Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”, yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER