Netflix orijinal filmi The Discovery'den ilk fragman yayınlandı!

Netflix orijinal filmi The Discovery'den ilk fragman yayınlandı!
Netflix’in yeni orijinal filmi The Discovery, 31 Mart Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de yayınlanacak. The Discovery’nin resmi fragmanı ise bugün paylaşıldı. 

The Discovery hakkında:

Aşk ve kayıp. Yaşam ve ölüm... Bir “keşif”, göz açıp kapayıncaya kadar herkesin hayatını değiştirdi ve çözülme başladı...
 
Robert Redford, Rooney Mara, Jason Segel, Riley Keough ve Jesse Plemons’ın başrollerinde oynadığı The Discovery, ölümden sonra yaşamın bilimsel olarak kanıtlandığı bir dünyada geçen bir aşk hikayesini anlatıyor. Ölümden sonra yaşamın kanıtlanmasından sonra milyonlarca insan “oraya varmak” için yaşamlarına son vermeye başlıyor." 

Charlie McDowell’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosu, McDowell’la birlikte bilinen Justin Lader’e (The One I Love) ait.  A-LO Films ve James D. Stern of Endgame Entertainment’tan Alex Orlovsky’nin yapımcılığını üstlendiği The Discovery, Endgame Entertainment ve Protagonist Pictures tarafından finanse edilerek hayata geçirildi.
 
Filmin yönetici prodüktör kadrosunda ise Julie Goldstein, Lucas Smith, Mike Goodridge, Dimitra Tsingou, Hunter Gray, McDowell ve Erika Hampson yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER