Julia Stiles'ın yeni dizisi Riviera, dünya prömiyerini MIPTV'de yapacak

Julia Stiles'ın yeni dizisi Riviera, dünya prömiyerini MIPTV'de yapacak
Sky Vision’ın hazırladığı yeni gerilim dizisi Riviera'nın dünya prömiyerini MIPTV 2017'de yapacağı açıklandı. Baharın en önemli TV ve dijital etkinliği olan MIPTV, 3-6 Nisan arasında Cannes, Fransa'da düzenlenecek ve Riviera da 3 Nisan'da Palais des Festivals'deki Grand Auditorium'da gösterilecek.

Julia Stiles'ın başrolünde olduğu dizi Georgina isminde bir kadının hikayesi üzerine kurulu. Georgina'nın milyarder kocası ile harika bir hayatı vardır ancak kocasının içinde olduğu yat havaya uçuverir. Polisin araştırmasından memnun olmayan Georgina kendi araştırmasını yapmaya başlar ve kocasının servetinin aslında nasıl yapıldığını öğrenir; böylece de kendisini bir suç dünyasının içinde bulur.

Dizinin MIPTV'deki prömiyerine Julia Stiles ile birlikte dizide yer alan Lena Olin, Adrian Lester ve Dimitri Leonidas ile yapımcılar Liza Marshall, Paul McGuinness ve Foz Allen da katılacaklar. Riviera'nın kadrosunda Iwan Rheon, Amr Waked ve Roxane Duran da bulunuyor.

Oscar ödüllü senarist Neil Jordan'ın yazdığı Riviera, İngiltere'de, İtalya, Almanya, Avusturya ve İrlanda'da 2017 yılı içerisinde Sky Atlantic kanalında yayınlanacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER