Uğur Güneş ve Algı Eke, Kanal D dizisi İsimsizler'in kadrosunda!

Uğur Güneş ve Algı Eke, Kanal D dizisi İsimsizler'in kadrosunda!
-- ÖZEL HABER--

Kanal D'nin İsimsizler adında yeni bir drama hazırladığı haberini birkaç hafta önce okurlarımıza duyurmuştuk.
Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığını üstlendiği, Osman Kaya’nın yönetmenliğini yaptığı Kanal D’nin iddialı projesi İsimsizler’in senaryosu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap yazıyor.Dizi Mart ayında ekrana gelmeye hazırlanıyor. yönetmen Osman Kaya bugün resmi Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşarak çekimlerein başladığını duyurdu. Titizlikle saklanan oyuncu kadrosunda ilk olarak yine Kanal D'de yayınlanan Urfalıyam Ezelden adlı dizide dikkatimizi çeken Uğur Güneş ve Algı Eke başrolleri paylaşıyor.  Bülent Alkış, Musab Ekici, Volkan Keskin, Sedat Mert, İlayda Çevik ve Çağkan Çulha'nın da rol aldığı dizinin hikayesi şöyle:

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER