Ian Harding'in yeni dizi projesi belli oldu

Ian Harding'in yeni dizi projesi belli oldu

Pretty Little Liars dizisinde canlandırdığı Ezra Fitz karakteriyle tanınan Ian Harding'in yeni dizi projesi belli oldu.

Oyuncu, FOX kanalında yayına girmesi için hazırlanan Thin Ice isimli komedinin kadrosuna katıldı. Kanalın bir diğer komedisi New Girl'ün yaratıcısı Liz Meriwether'in arkasında olduğu proje, kahkaha efektsiz olacak. Dizinin başrolünde Bridgit Mendler de yer alıyor.

Thin Ice, bilim aşkıyla yanan ve Antarktika'da çalışabileceği yeni iş bulan bir resepsiyonistin etrafında dönen bir proje. Harding de Wall Street'teki işi başarızlıkla sonuçlandıktan sonra yeni işinde elinden geleni yapmaya çaluşan, Antarktika merkezli araştırma ekibinin başında olan Andrew'ı canlandıracak.

Dizinin kadrosunda aptallar için tahammülü olmayan sinir bozucu jeolog Bill karakteri canlandırmak üzere Isiah Whitlock de bulunuyor. Pilot bölümü için onay alan Thin Ice, bölümün beğenilmesi durumunda yeni sezonda FOX kanalında olacak.

Pretty Little Liars ise final sezonunun son 10 bölümüyle 18 Nisan'da ekrana dönecek. Daha önce de Aria karakterini canlandıran Lucy Hale'in yeni bir diziye katıldığı haberi gelmişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER