Sevgililer Günü’nde D-Smart’tan Aşk Filmleri Seçkisi!

Sevgililer Günü’nde D-Smart’tan Aşk Filmleri Seçkisi!
D-Smart, Sevgililer Günü’nde Yeşilçam Klasikleri, son dönem Türk Sineması ve Hollywood’un romantik ve romantik komedi türünde filmlerinden oluşan aşk dolu bir seçkiyi ekranlara getiriyor. Yerli romantikler Seni Seviyorum Adamım ve Severek Ayrılalım’ın yanı sıra Aşkı Yakala, 5’ten 7’ye, Paris’te Bir Hafta Sonu, Seninle Bir Ömür, Aşk Sürüşü ve Bay Doğru, gün boyunca MovieSmart Premium HD ve MovieSmart Türk HD’de film severlerle olacak.

Aşkı Yakala/Man Up
D-Smart, MovieSmart Premium HD / 13.10
Yönetmen: Ben Palmer 
Oyuncular:  Simon Pegg, Lake Bell,
Tür:       Romantik – Drama - Komedi
Yapım Yılı: 2015
Ülke:     İngiltere

Konu:   Nancy, Londra'ya giden trende Jessica isimli güzel bir kadınla tanışır. Jessica genç bir adama aşık olmuş ve onun için yolculuk etmeye karar vermiştir. Dinlediklerinden etkilenen Nancy trenden inmiştir. Ancak bu durak Nancy için kaderin oynadığı oyunlarla doludur. Jessica'nın randevusuna kendi elleri ile yakalanan Nancy, etkilendiği aşk hikayesi için başkasının rolünü çalacaktır.

5’ten 7’ye / 5 to 7
D-Smart, MovieSmart Premium HD / 14.50
Yönetmen:         Victor Levin
Oyuncular:         Anton Yelchin, Bérénice Marlohe, Olivia Thirlby
Yapım Yılı:          2014     
Tür:                      Romantik – Drama - Komedi

Konu: Geleceği parlak roman yazarı Brian, orta yaşlarda bir kadın olan Arielle'ye aşık olur. Arielle de Brian'dan hoşlanır ancak evli olduğu gerçeği aralarındaki ilişkiyi kısıtlamaya başlar. Her akşam sadece saat 5 ile 7 arasında buluşabilen çift, bir süre sonra daha fazlasını istemeye başlayacaktır. 2016 Haziran'ında bir kaza sonucu hayatını kaybeden Anton Yelchin başrolde.

Paris’te Bir Hafta Sonu / Le Week-End                                   
D-Smart, MovieSmart Premium HD / 16.40
Yönetmen:         Roger Michell
Oyuncular:         Lindsay Duncan, Jim Broadbent, Jeff Goldblum
Yapım Yılı:          2013
Tür:                      Romantik – Drama - Komedi
Ülke:                  İngiltere - Fransa

Konu:    Nick ve Meg, evliliklerinin otuzuncu yılını kutlamak için, daha önce balayı tatilleri için gittikleri Paris'e gitmeye karar verirler. Bu tatilin eski günleri yad edecekleri ve ilişkilerini yeniden canlandıracakları bir süreç olacağını ummaktadırlar. Ancak henüz seyahat sırasında yaşanan problemler dahi aralarındaki soğuk rüzgarların şiddetlenmesine neden olur.

Seninle Bir Ömür /The Longest Ride
D-Smart, MovieSmart Premium HD / 19.30
Yönetmen:         George Tillman Jr.
Oyuncular:         Scott Eastwood, Britt Robertson, Alan Alda
Yapım Yılı:          2015
Tür:                      Romantik – Drama
Ülke:                    ABD

Konu:    Nicholas Sparks'ın çok satan romanından uyarlanan film, eski boğa güreşçisi Luke ve hayalindeki işi almak üzere olan genç ressam Sophia'nın ilişkilerin etrafında gelişiyor. Zaman zaman sorunlar yaşayan ikilinin ilişkisi, bir trafik kazasının ardından Ira adında bir adam ve onun eşine duyduğu yıllara meydan okuyan aşk hikayesiyle iç içe geçip genç çifte ilham kaynağı olacaktır.

Aşk Sürüşü/Learning to Drive
D-Smart, MovieSmart Premium HD / 21.00
Yönetmen:         Isabel Coixet
Oyuncular:         Patricia Clarkson, Ben Kingsley, Grace Gummer
Yapım Yılı:          2014
Tür:                      Romantik – Drama - Komedi
Ülke:                 ABD - İngiltere

Konu:   Wendy, New York'lu bir kitap eleştirmenidir. Hayatında her şey iyi gidiyor sanırken, yaşadığı ani boşanma ile sarsılır. Her şey bir yana tüm evlilik hayatı boyunca arabayı sadece kocası kullanmıştır ve Wendy'nin sürücülüğe dair hiç deneyimi yoktur. Boşanmadan sonra ehliyet dersleri almaya karar veren Wendy'nin hocası Darwan ise Hindistanlı, enteresan bir tiptir. ABD'de yaşamak için yüzünü hiç görmediği bir kadınla evlenmiştir. Sürücülük dersleri devam ettikçe bu ilginç ikilinin arkadaşlığı da ilerleyecektir.

Seni Seviyorum Adamım 
D-Smart, MovieSmart Türk HD / 21.30
Yönetmen: Biray Dalkıran           
Oyuncular:  Gizem Karaca, Barış Kılıç, Ayşen Gruda, Serhat Özcan, Asuman Dabak
Yapım Yılı: 2014
Tür:       Romantik , Komedi         

Konu: Ünlü bir müzik yapımcısı iken, önce işi sonra aşkı tepetaklak olan Berk Ataman, kendine yeni bir hayat kurar. İstanbul’u terkedip Kıbrıs’ta deniz ve güneş ile buluştuğu sakin, sessiz bir yaşama başlar. 13 yıl boyunca da teknesinde ve yalnızlığı ile başbaşa kaldığı evinde aradığı huzuru bulur. Hayatı 2001 yılındaki krizden sonra şimdi de başka bir kriz ile değişecektir.   Deli dolu, her anı bir macera gibi yaşayan Ezel, tekneden eve, evden Kıbrıs sokaklarına, en son da İstanbul’a uzanan bir mecaraya sürükleyecektir Berk’i.  Berk’in sakin, sessiz hayatına Ezel ile birlikte “aşk” düşer.  Gören duyan herkesin bir masal gibi dinleyeceği bir aşk

Bay Doğru/Mr. Right
D-Smart, MovieSmart Premium HD / 22.55
Yönetmen:         Paco Cabezas
Oyuncular:         Anna Kendrick, Sam Rockwell, Tim Roth
Yapım Yılı:          2015
Tür:                      Romantik – Komedi - Aksiyon
Ülke:                    ABD

Konu:    Sevgilisinin kendisini aldatmasının ardından bir yalnızlık döneminden geçen Martha, markette tanıştığı Francis'e aşık olur. Francis de ondan hoşlanmıştır, Martha için doğru kişi gibi görünmektedir. Ancak Francis'in çok yetenekli bir kiralık katil olduğu, üstelik tuhaf bir şekilde öldürmek üzere kiralandığı kişileri değil, kendisini kiralayanları öldürdüğü anlaşılır.

 

 
Severek Ayrılalım  
D-Smart, MovieSmart Türk HD / 23.10
Yönetmen: Orhan Aksoy             
Oyuncular:  Cüneyt Arkın ,  Hülya Koçyiğit, Semra Sar, Turgut Boralı, Ayşin Atav
Yapım Yılı: 1971
Tür:       Dram, Romantik              
Konu: Filmde, kuzeninin kocasıyla aşk yaşayan bir kadının hikâyesi anlatılır. Meral, anne ve babasını bir kazada kaybeder. Bu yüzden Antalya’daki amcasının yanına yerleşir. Amcasının kızı Selma ile bir kardeş gibi büyürler. Liseyi bitirdikten sonra Meral bir diplomatla evlenerek Atina’ya yerleşir. Selma ise Ömer adında bir avukatla evlenir ve İstanbul’da yaşamaya başlar. Yıllar sonra Meral’in kocası Ferdi, kalp yetmezliğinden ölür. Meral de İstanbul’a dönerek Selma’nın evinde kalır. Kendine yeni bir düzen kurmaya çalışır. Bu süreçte Ömer, Meral’e yardımcı olur. Ancak Ömer ve Meral arasındaki yakınlaşma ikisini yasak bir aşka sürükleyecektir
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER